Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátló melett estem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátló melett estem teherbe, ugyanúgy kimarad a vérzés mint a bogyó nelkül?

Figyelt kérdés

Valaszokat köszönöm!

Akinek van tapasztalata írja le légyszi!


2020. febr. 2. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Fogazásgátló mellett nem esel teherbe. Ha kétséged van tesztelj, és hagyd abba a szedését, ha pozitív.
2020. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Már hogy ne lehetne teherbe esni mellette? Én is úgy születtem 19 éve, és egy csomó osztálytársam is teherbe esett mellette. Nem 100%-os az se.
2020. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A kérdésem az volt hogy ugyanúgy kimarad-e a vérzés mint terhesség egyik jele fogamzásgátló mellett vagy sem.

Tudom hogy teherbe lehet esni fogk is tesztelni de nem ez volt a kérdés

2020. febr. 2. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de az esetek többségében igen. Előfordulhat hogy átmeneti megvonásosnak tűnő vérzés van pár ciklusig. Ha kétségeid vannak akkor teszt!
2020. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. febr. 2. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Szwrintem igen.
2020. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen a gyógyszer miatt a vérzés ugyan úgy megmarad egy ideig
2020. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!