Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rendszertelenül szedett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszertelenül szedett fogamzásgátló, mit tegyek?

Figyelt kérdés
az előző hónapban 12 óra letelte után vettem be a tabit az utolsó héten (kb 1-2 órát csúsztam) reggel kómásan szaladtam le gyorsan bevenni, hogy minél hamarabb bevegyem amit nem kellett vna mert azonnal át kellett vna állni placebóra csak ez akkor nem tudatosult bennem ugyh szedtem tovább ahogy kellett vna szerintetek mennyire befolyásolhatja ez a következő levél hatékonyságát... illetve azóta elég rendszertelenül szedem a bogyót, 20:50kor szedtem be eddig mindig pontosan, de ebben a hónapban mindig éjfél után vettem be 2-3 körül ami ugye a 12 órán belül van, azóta volt még egyszer hogy csúsztam a 12 órával de ott már rendesen cselekedtem a tájékoztató alapján....segítséget szeretnék kérni nem kioktatást, hogy ha ilyen felelőtlen vagyok ne szedjem, már másféléve rendre pontosan szedem, egyedül mostanság vannak ezek a dolgok, védekezni így most védekezünk mellette úgyh terhes 100%-ra nem vagyok :D csak érdekelne mit érdemes ilyenkor tenni szedjem e tovább rendesen nem lesz gáz belőle vagy inkább hagyjam abba várjak egy kicsit és utána kezdjem előről?

2020. febr. 3. 04:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Állíts be egy ébresztőt és szedd tovább
2020. febr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!