Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 8. napja késik a menszeszem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8. napja késik a menszeszem, rendszeresen védekezünk mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
nem fordult még elő védekezés nélküli együttlét így mennyi az esélye, hogy terhesség miatt késik? Soknak számít ez a 8 nap? máskor max 2-4 napot szokott késni

2020. febr. 4. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeresen késik fel kene keresni egy nőgyógyászt. Hany eves vagy? Lehet meg nem allt be. Nekem a max olyan 5 nap volt, stressz miatt.

Illetve ha nem jon meg par napon belul szinten erdemes nogyogyit felkeresni.

2020. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok
2020. febr. 4. 11:28
 3/13 anonim ***** válasza:

A ciklus sosem állandó, pár nap késés bármikor előfordulhat ha nem szedsz hormonális fogamzásgátlót. Stressz, de akár egy nátha is befolyásolhatja és még ezernyi ok. Ha kimarad a teljes ciklusod, vagy rendszeresen több mint 1 hetet meghaladóan késik akkor keresd fel a nőgyógyászod.

Ha megfelelően védekeztetek - óvszerrel (és nem csúszott le, ne szakadt ki) akkor NEM vagy terhes, mert nem került sperma a hüvelyedbe. Ha megszakítással, vagy naptár-módszerrel "védekeztetek" akkor meg igen nagy az esély rá, mivel az nem védekezés hanem hazárdjáték!

2020. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18 evesen nekem is meg viszonylag rendszertelen volt neha, ettol fuggetlenul felkeresnek elobb utobb egy nőgyógyászt, h van-e vmi a hattereben
2020. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Védekezés alatt mit értesz? Ha a megszakításos bararságot, akkor lehetsz terhesz. Gumival nem.
2020. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
óvszerrel védekezünk mindig!
2020. febr. 4. 12:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor csak túl parázod
2020. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi, csak hát 8 nap után az ember mire gondolhat?
2020. febr. 4. 12:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy hónap kimaradás, bennem fel se merült hogy terhes lehetek
2020. febr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jó, de nemi életet is folytattál akkor?
2020. febr. 4. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!