Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek elég biztonságos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elég biztonságos az, ha szex közben elélvezés előtt kihúzom, valamint pharmatex hüvely kup van bent a lánynak, hogy az elovaladektol se lehessen terhes?

Figyelt kérdés

Ja egyébként ugy tudom hogy az elovaladek csak akkor tartalmaz spermát és tud teherbe ejteni valakit(nagyon kicsi eséllyel)

Ha az előző élvezés és az aktus között a pasi nem pisilt. (persze utánna megmosta a péniszét)

Mert úgy tudom a vizelet savas hatása miatt megöli a spermákat



2020. febr. 9. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:

"Mert úgy tudom a vizelet savas hatása miatt megöli a spermákat"


Ha utánagondolsz, akkor ez gyakorlati verzióban butaság hiszen a húgyvezetékben nincs egyszerre vizelet és előváladék! :D Valahogy az az érzésem, hogy azt se tudod mi az az előváladék, mert írásodból az jön le, hogy azt hiszed, hogy a korábbi szeretkezésed után a fakdadban maradt ondó maradéka.

Meg ha ez lenne a megoldása a fogamzásgátlásnak, akkor minden pasi belepisilne a nőbe miután beleélvezett :D :D

2020. febr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megszakítás és a kúp együtt már nagyjából biztonságos.
2020. febr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a kúp utasításait figyelmesen elolvassátok, és be is tartjátok, plusz megszakítás, biztonságosnak hat.
2020. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

JóBarát! Ha beteszed neki lehet terhes utána. A kockázat persze csökkenthető, de tuti védekezés nincs. A természet elég jó humorral rendelkezik.

Szóval csináld persze, de a lehetőség ott van mindig és mindig.

2020. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A vizelet nem öli meg a spermiumokat. Nem túl ideális környezet, de megölni nem fogja.

A megszakítás hazárdjáték, nem védekezés, a kúp sem 100%-os. A kettő együtt nem fog teljes biztonságot nyújtani, egy pesszáriumot még célszerű lenne hozzá feltenni.

2020. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor kérdem én. Ha ez a cucc szerintetek egy határ sz.art nem ér, és még azt a kur. va elovaladekot sem tudja megfogni, akkor mégis miért van fogamzásgátló módszereket feltuntetve? Olyan dumával hogy azl használó emberek 60%a csak ezt a módszert használja? 🤣 Ilyen alapon véleményem szerint nem is lehetne árusítani, vagy fix betiltatnák. Biztos az, hogy még az elovaladekot se fogja meg?
2020. febr. 9. 12:41
 7/9 A kérdező kommentje:
Hozzatennem, beleelvezesrol szó sincs. Attól vonatkoztassatok el kérlek
2020. febr. 9. 12:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Önmagában sem a megszakítás, sem a spermicid nem tartozik a leghatékonyabb fogamzásgátló módok közé. Együtt alkalmazva nagyságrendekkel biztonságosabbak, de még így sem annyira hatékonyak, mint például az óvszer.


100%-os védekezés nincs, de vannak módszerek, amik szinte nullára csökkentik a teherbeesés esélyét, és vannak szintén hatékony, de nem ennyire biztos módszerek. Nektek kell mérlegelni, hogy mennyire fontos a terhesség kizárása.

Ahol a pár mindkét tagja úgy gondolja, hogy nem jelentene nagy problémát egy becsúszott baba, ott az egyszerű megszakítás is bőven elegendő biztonságot nyújt. De ha a terhesség nektek ennél nagyobb gondot okozna, akkor nem elég arra alapozni a védekezést, hogy valószínűleg beválik.

2020. febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En evekig hasznaltam pharmatex kremet beleelvezessel, es nem.lettem terhes. Ha jol alkalmazod, nem lehet az a csaj.
2020. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!