Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális a vérzés kihagyott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a vérzés kihagyott tabletta mellett? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
4 éve szedem a Deciora nevű fogamzásgátlót, soha semmi bajom nem volt tőle. Most először jártam úgy, hogy elfelejtettem bevenni egy tablettát a 2. héten. Másnap vettem észre hogy nem vettem be az előző napi adagot. A leírás azt írta, hogy vegyem be a kihagyott tablettát amikor az eszembe jut, még akkor is ha ez két tabletta egy időben történő bevételét jelenti. Bevettem egyszerre a két tablettát, viszont két napra rá elkezdtem barnázni, vérezgetni. Először elég volt a tisztasági is de most már sajnos nem. Ma lesz 3. napja hogy ez van. Járt már valaki így? Ha igen, akkor meddig tartott? Természetesen ha nem múlik el, elmegyek vele orvoshoz. Előre is köszönöm a válaszokat.
2020. febr. 9. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hívd fel az orvosodat,én másik tablettát szedek,de nekem tájékoztatóban az van,hogy ne szedjek két tabit egyszerre :/
2020. ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!