Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha mindösszesen 2 hónapig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindösszesen 2 hónapig szedtem fogamzásgátló tablettát (Mirabella márkájút) akkor mennyi idő, mire a szervezetem újra a “régi lesz”?

Figyelt kérdés
Sziasztok 19 eves lany vagyok es 2 hónapig szedtem tabit ugye le is irtam ezt , most vagyok a szünetben es ugye megjött de arra lennek kivancsi hogy a következő menstruaciom körülbelül hogyan fog megjonni? Ugy tudom aki sokaig szedte annak 1 ev is lehet mire vissza all de en kozel se szedtem annyi ideig . Koszonom a válaszokat .

2020. febr. 11. 14:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést rosszul fogalmaztam : azt akartam irni hogy aki tobb evig szedte annak akar 1 ev is lehet mire ujra rendbe lesz a ciklusa de en ugye kozel se szedtem ennyi ideig (hála isten)
2020. febr. 11. 14:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A mai fogamzásgátlók hormontartalma nagyon kicsi, ezért kell minden bevenni. Az abbahagyás utáni hónapban már nem véd, de javallott 2 hónapot várni, addigra teljesen kiürül.
2020. febr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem szedted sokaig, ezért szerintem hamar vissza àll a mentruaciód. Talàn pár hónap szerintem. De az is lehet hogy rögtön helyre áll. Nem hiszem hogy 1 évbe is telne neked.
2020. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyénfüggő. A hatóanyag gyorsan kiürül, 1-2 hónapra rá már nem befolyásolja a ciklusodat, de rengeteg minden más viszont igen. Ergo nem lehet megmondani, hogy X idő múlva lesz "rendes" mert lehet a tabi nélkül eleve "rendetlen" lenne.
2020. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!