Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem mostanában kell megjönnie...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mostanában kell megjönnie a menstruációmnak. De a wc papíron barnás és vércsepp volt. A mensiig meg 2 es fel het van lehet beagyazodas?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem pár nappal a menzesz előtt volt reggel erős méhgörcsöm, pont mint régen petefészekcisztánál, aztán pár óra múlva néhány csepp barnázás (az sose volt cisztánál). Ez gyanús volt, ráadásul a hideg rázott 2 napon keresztül, úgy gondoltam terhes vagyok. Aztán megjött a menzeszem, nagyon erős volt és a szokásos 6-7 nap helyett 9 napig tartott. Akkor az előzmények miatt méhen kívülitől tartottam, csináltam rögtön menzesz után egy tesztet, azt mutatta, hogy nem vagyok terhes. Egy hét múlva megkérdezte egy idős hölgy ismerősöm, hogy terhes vagyok-e, mert olyan szép lett az arcom. A következő menzeszem már nem jött meg és egy problémamentes terhesség után megszületett az egészséges, gyönyörű kislányom. (Annyi probléma volt, hogy a burok repedése után nem indultak meg a fájásaim, ezért császároztak.)
2020. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet ez a jele igen, becsúszott vagy akart lenne ha terhesség lenne?
2020. febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!