Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miben más az óvszer nélküli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben más az óvszer nélküli szex? Jobb érzés?

Figyelt kérdés

Most kezdek fog.gátlót szedni

Mennyivel lesz másabb a szex?


2020. febr. 24. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Óvszer nélkül csodálatos 😍 de csak szűrés után engedném a helyedbe
2020. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb. Teljesebb érzés, hogy nem áll közétek semmi, hogy érezheted mikor beléd élvez. Összehasonlíthatatlan. De ahogy az első is írja, ezt csak akkor ha fix partner/párkapcsolat és megbízol benne.
2020. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Másabb lesz! Élvezetesebb, de főleg a pasidnak.
2020. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Plusz sokkal spontanabb, természetesebb és felszabadultabb hogy nem kell a gumival vesződni elott
2020. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb.Ott hús a hússal érintkezik.
2020. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mejem azt mondta neki ugyan az,kivéve a vége mikor érzi,hogy tényleg benne megyek el.

Viszont nekem ég és föld.

Nagyon jó példa:

Ülj a levegőn 2 oercet szájmaszkban (óvszer), aután vesd le (óvszer nélkül)....

2020. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem nokent semmi kulonbseg nincs, nem ereztem sosem h belemelvezne a parom nem tudom azt ki erzi hiszen kb egy homersekletu. Ellenben miota hormonalisan vedekezunk sokksl tobbszor szedek ossze candidat, hugyuti nyavalyakat es alacsonyabb a libidom. 28N


ja meg faj a fejem es spontan menstruacios fajdalmaim vannak,fajdalmasan feszül napokiga mellem stb stb.

2020. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Húzz zacskót a fagyira és kóstold meg úgy. Na pont ilyen kotonnal szexelni.

Sokkal jobb lesz nélküle!

2020. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem pasiként az érzés sokkal jobb. Párom azt mondja neki érzésre kb ugyan az, viszont a tudat, hogy nincs óvszer rajtam már neki is élvezetesebbé teszi.

F

2020. febr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!