Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek milyen, Hormonmentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen, Hormonmentes fogamzásgátló tabletta vált be?

Figyelt kérdés

Lassan 19eves leszek

2hónapja lassan hogy elsonek lefekudtem a barátommal.Sem én sem ő nem viseljük szívükön a gumit foleg mert mindig kiszakad meg eleg kényelmetlen azzal csinalni. Az idoben kihuzas amit eddig működtetünk ami be is vált de isten menr h 18evesen teherbe essek

Éppen ezért elszeretnek menni nőgyógyászhoz bogyot feliratni.

Mellesleg aki az én korosztalyomba tarzozik főként oket kerdezem h a tabletta szedése melett ti teherbe estetek?



2020. márc. 14. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
kiba bénák vagytok ha nálatok mindig kiszakad a gumi.
2020. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik hormonmentes tabletta.

Felvilágosítás nem volt a suliban? Azért 19 évesen ennyit illene tudni.

2020. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
kisegítőbe jár
2020. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha hormonmentes megoldást keresel, szólj a partnerednek, hogy tanulja meg, hogy hogy kell az óvszert felhúzni; ugyanis nem szokott elszakadni.

A "bogyó" hormonokat tartalmaz, ha nem szeded rendszeresen ugyanúgy terhes leszel, az írásodon látszik, hogy kb. 1. hónapban nem leszel védett vele.

2020. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt vannak azert komoly bajok!

A guminak nem kéne kiszakadnia ha jó a méret és normálisan tette fel.

Nincs olyan hogy hormonmentem tabletta. A spirál, hüvelygyűrű, tabletta hormont tartalmaz.

2020. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hormon mentes gyógyszer? na ne már. Mindenki tudja hogy olyan nincs...Jaaaa...nem..egyik ismerősöm is azt mondta, ő hormon mentes gyógyszert szed...mondom olyan nincs,mutasd már meg. Hát hormonos bogyó volt. Az okos meg úgy szedte hogy 7 napig szedte,7 nap szünet. Kérdeztem eszénél van? Nem úgy kell szedni, ki mondta? A doki..na azt nem hiszem. Olvastam neki a térkép nagyságú beteg tájékoztatót, és lám abban le volt írva mit hogyan kell. És csodálkozott hogy össze vissza volt a menszesze, örüljön hogy nem lett terhes. És ezek az okosak...jesszus.
2021. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!