Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Oralisan kielegitettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oralisan kielegitettem a barátomat és a szamba élvezett el, mikor az ovszer már rajta volt akkor is az elején orálisan csináltam, utanna feküdtünk csak le, lenne esely arra esetleg hogy kerüljön ra sperma a számból és lehetséges legyen a terhesseg?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Teherbe szoptad volna saját magadat?

Teljességgel kizárt.

2020. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi esély erre!


33/F

2020. márc. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nincs ra esely hogy a számból az ovszerre sperma került volna ?
2020. márc. 15. 01:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. A spermiumok elpusztulnak, ha nincs az ondófolyadék, ami táplálja őket, pl. víz lemossa, nyál hígítja.

2. A teherbeeséshez kell egy bizonyos számú spermium, nem is kevés. Amelyik férfinek az ejakulátumában nincs néhány tízmillió jól mozgó, ép ivarsejt (spermium), azt sterilnek tekinti az orvos. Ha nincs gyerek, egyből tudja, mi az oka.

2020. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Terhes vagy, nem kell aggódnod.
2020. márc. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!