Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 19 éves vagyok a párommal 3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok a párommal 3 éve vagyunk egyutt. Januarba voltam nogyogyasznal kaptam fogamzásgátlót ne sem váltbe igy egesz februárban vereztem . Eazota nem mensiztem . Mit tegyek vagy honnan észlelem hogy terhes lennek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza a nőgyógyászhoz, és lehetőleg ne szedj fogamzásgátlót, többet árt mint használ.
2020. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Vegyél egy tesztet.
2020. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tesztelj. Használjatok gumit.
2020. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hívd fel a nőgyógyászod. Csinálj tesztet, ha bizonytalan vagy.

A közti vérzés az első hónapban előfordul, ha továbbra is szeded már be kell állnia. A gyógyszer mentes időszakban lesz a megvonásos vérzésed. Ha rendesen szedted a gyógyszert, nem szedtél antibiotikumot, hánytál, volt hasmenésed, vagy ilyen esetekben a tájékoztató szerinti kiegészítő védekezést használtad nem vagy terhes.

2020. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!