Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Fogamzásgátlás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Lehetek e abból baj, ha a barátommal gumi nélkül csináljuk, de nem élvez belém?

A nőgyógyászom, azt mondta 3 hónapig védekezzünk, de rengetegen írták, és a betegtájékoztatóban is az van, hogy hamarabb el lehet hagyni a kiegészítő védekezést. Belarát szedek már másfél hónapja.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogamzásgátlás, szex

márc. 25. 07:56  Privát üzenet  

A válaszok
Igen. Előváladéktól is lehetsz terhes.

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont márc. 25. 07:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De fogamzásgátló mellett?

# 2/7Időpont márc. 25. 08:05 Privát üzenet

Ja, fogamzásgátlóval... Mit ír a betegtájékoztató? Mikortól érdemes elhagyni az egyéb védelmet?

Azelőtt még az időben kihúzós technikát se próbáljátok ki!

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont márc. 25. 08:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

,, A fogamzásgátlás az alkalmazás első napján kezdődik, és a hét napos gyógyszermentes időszak során is tart.”

Ezt írja

# 4/7Időpont márc. 25. 08:15 Privát üzenet
Második nap már belédélvezhet.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont márc. 25. 08:27 Privát üzenet

Az orvosok egy hónapot szoktak mondani elővigyázatosságból, de a legtöbb tabi azonnal hat vagy rá pár napra.

3 hónap? Eg hülyeség!

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont márc. 25. 09:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is sokallom nagyon, mert a maximum amit halottam az az első levél, hogy addig használjanak kiegészítő védelmet

# 7/7Időpont márc. 25. 09:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Baratommal lefekudtunk, kiszakadt a gumi elmentunk dokihoz kaptam esemenyutanit. Ket napra ra ujra kiszakadt a gumi de nem volt elelvezes es eleg hamar eszrevettuk. Aggodok, lehet gond?
Április 21. én megtörtént a barátommal gumi nélkul, majus 03. án meg kelett volna jönnie. Lehetek terhes?
Ha ketszer ugy csinaltuk baratommal hogy berakta gumi nelkul majd amikor mar ugy erezte felhuzta a gumit Lehet ebbol baj?
Tegnap együtt voltunk 2x a barátommal. Az elsőnél használt gumit. A másodiknál egy darabig nélküle csináltuk. Nem élvezett belém! 3 nap múlva kell megjönnie. Ha megjön, akkor...
A barátommal szexeltunk és lecsuszott a gumi. A vége a guminak volt csak bennem. Tapasztalat valakinek?
A barátommal lefeküdtem 21. -én és kiszakadt a gumi. A menstruáciom kezdete július 30. -an volt és nagyon félek hogy nem fog hatni a 72 órás tabletta (postinor 2). Kérlek...

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Fogamzásgátlás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!