Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle tabletta? Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle tabletta? Van félnivalóm?

Figyelt kérdés
Február 26-án volt meg a menstruációm március 6-án kiszakadt az óvszer rá egy 5 napra pecsételõ vérzésem volt 4 napig(1 hétig nagyon rosszul voltam gondolom a mellékhatások miatt) azóta 3 teszteltem( elsõt a 12 napon a màsodikat 16 napon a harmadikat 20 napon) mind negatív lett.Most 22-én volt egy egynapos vérzésem 3 nappal korábban. Most hányingerem van(ami sztem az idegességtõl van nagyon félek..) Szerintetek van félnivalóm vagy csak bekavart az escapelle? Holnap még egy utolsót tesztelek annak már tuti fix hogy igazat kell hogy mutasson nem?
2020. márc. 30. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Terhes vagy! Ez biztos!
2020. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Terhesvagy de jó.
2020. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az az érdekes hogy csak akkor van hányingerem ha eszembe jut és már az utolso tesztnek is ki kellett volna mutatnia szerintem
2020. márc. 30. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne terhes, ne szivassátok már. Nincs semmi bajod, csak a lórugasnyi hormon összezavarta a hormon háztartásod + az idegesség.

De én már a 12-16 napi negatív teszt után bőven megnyugodtam volna..

2020. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Negatív lett😊
2020. márc. 31. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!