Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció helyett barna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció helyett barna folyás jelent meg-fogamzásgátló szedése mellett, szerintetek mi miatt lehet?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve szedek fogamzásgátlót és eddig mindig a 21.nap után 2-3napra szépen megjött a menstruációm,azonban most barna nyálkás folyás jelent meg a várt ciklus helyett( vérrel eddig nem találkoztam). Ma veszek terhességi tesztet azonban rendszeresen szedtem a tablettákat illetve semmilyen antibiotikumot nem vittem be a szervezetembe sem így biológiailag nem lehetek terhes. Szerintetek mi miatt jelentkezhetett ez? Válaszotokat előre is köszönöm!
2020. ápr. 1. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyit jelent hogy stressz, vagy más okból kifolyólag kicsit ingadozik a hormonszinted. Nyugi nem vagy terhes, tabi szedése mellett is előfordulhat hogy enyhébb, s csak barnázás van ciklus idején. Ettől tesztet még csinálhatsz.
2020. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem anno elmaradt tőle a vérzésem,a doki abbahagyatta velem. Azt mondta a méhfal összetapadását is okozhatja.
2020. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szervezet idővel változik, öregszik, nem leszel mindig 18 éves. Fogamzásgátlóval, vagy anélkül is történnek változások. Életmód, stressz, homronális elváltozások hatására. Ezzel nem akarom a tabit se leírni, se éltetni. Nem tudhatjuk miért lehet, honnan is tudnánk?

Nekem 3-4 év tabi szedés után, több év abbahagyás után, ciklusról ciklusra van több napos pecsételő vérzésem, nőgyógyász, endokrinológus tudja, vizsgálta, hormonális elváltozásaim vannak, ennek következménye. Mindig azt kapom, hogy táplálkozzak helyesen, mozogjak sokat, szedjem a gyógyszereim, éljek helyes életmódot, attól majd lehet javul. Ha nincs szervi elváltozás, ennyit lehet tenni.

Lehet neked csak egy alkalom, nincs semmi gond. Lehet majd 1-2-10 év mulva tapasztalod rendszeresen, tabi nékül is, aztán majd kivizsgáltatod. Nem tudhatjuk.

2020. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!