Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha az Escapelle bevétel után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az Escapelle bevétel után meghozta a vérzést?

Figyelt kérdés

Aktus után fél nappal vettem be, rá 5 napra meghozta a vérzést, ami 6 napig tartott. Ez azt jelenti akkor, hogy hatott? A vérzés pontosan ilyen esetben mitől van, ill. mit jelent? 100%, hogy hatott ha véreztem?


21/L



2020. ápr. 4. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, ez tuti azt jelenti, hogy hatott. Levált az a nyálkahártya, amiben meg tudott volna tapadni a megtermékenyült sejt. Ezután viszont kicsit összekuszálhatja a ciklusod. Nekem volt, hogy a szokásos 30 nap helyett 35re jött meg ilyenkor. De ez normális. A biztonság kedvéért 2 hét múlva csinálj egy tesztet, mert ettől lehet meg méhen kívüli terhesség, hiszen az nem a méhedben tapad meg. De ez nagyon ritka ilyenkor.
2020. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mind ez majdnem 4 hete volt, csináltam tegnap este tesztet és negatív lett, viszont még mindig nem jött meg. :(
2020. ápr. 5. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanaz vagyok. Ne aggódj, teljesen normális, hogy összekavarja a ciklusod, mert egy ilyen tablettában a sima fogamzásgátlókhoz képest rengeteg hormon van. És a stresszelés se segit azon, hogy megjöjjön. Ha a teszt negatív akkor okés a helyzet. Esetleg csinálj még egyet, hogy megnyugodj
2020. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!