Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor mutat biztos eredmenyt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mutat biztos eredmenyt a terhessegi teszt?

Figyelt kérdés
Lefekudtem a baratommal.Megszakitasos modszerrel vedekeztunk.Az aktus utan 10-12 napra csinaltam tesztet es negativ lett. A havim kesett s a keses utan 5 napra csinaltam meg egyet az is negativ lett.A havim is megjott de nem erzem jol magam.Szerintetek jokor csinaltam a tesztet.Lehetek terhes?Hallotam ojanrol is h a terhessege elso feleben is megjott neki.MI velemenyetek.normalis valaszokat adjatok ha lehet.
2010. júl. 26. 18:38
 1/8 Holdtündér ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Csak ő tudja biztosra megmondani, hogy terhes vagy-e. A tesztre rá is van írva, hogy csak önellenőrzésre vagy mire szolgál, az eredménye nem 100%-os.
2010. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb 14 nap után. Még ha az első nem is volt jó, a másodiknak ki kellet volna mutatnia. Nagy vszínűséggel nem vagy terhes. De ha ennyire aggódsz, vagy vegyél még egy tesztet, vagy menj el orvoshoz.
2010. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 andybunny válasza:
Szerintem ha rendesen megjött a havid és a tesztek is negatívak lettek kicsit az esélye annak, hogy terhes lettél. Várj a következő menstruációig és ha az is rendesen megjön akkor biztos nem vagy terhes. Vagy ha meg akarod nyugtatni magad előtt várj 2 hetet és csinálj még egy tesztet ha az lettél akkor tuti ki kell már mutatnia és utána irány a doki. Egyébként mit érzel?
2010. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak neha hanyingerem van.DE nem mindig.egyeb tunet nem jelentkezett.CSak az egyik ismerosomnek a terhesseg elso feleben rendszeresen jott s attol ijedtem meg.de szereintem 2 teszt nem tevedhet.S kb masfel honapja h egyutt voltunk mar kellene jelentkezzenek a tunetek is.
2010. júl. 26. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ilyenkor már kellene jelentkezni tüneteknek, de pl. olyan is van, akinek egyáltalán nincs tünete. Nekem is van ismerősöm, akinek megjött 3 hónapig, amikor terhes volt a kislányával, de ezt nem ijesztgetés miatt írom, inkább elővigyázatosságból. Szerintem kb. egy hét múlva csinálj még egy tesztet, de a mai tesztek már most is kimutatnák nagyrészt. A hányinger lehet az idegességtől is.
2010. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hányinger millió dologtól lehet. Megjött a menstruációd, csináltál 2 tesztet... mit akarsz még? :) Szerintem csak nyugodj meg, lehet hogy a sok görcsölés miatt van hányingered :)
2010. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
"Megszakitasos modszerrel vedekeztunk" Ez nem védekezés.
2010. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

meg mindig azt mondom: az ilyen ne szexeljen!!! olyan jo latni a megnyugtato, tapasztalt tanacsokat. ez annyiban jo, h tudom, vannak olyanok, akik pontosan tudjak, mit csinaljanak szex elott, alatt es utan.

egyet tanacsolok: ismerd meg a sajat tested! akkor tudni fogod, h terhes vagy-e, avagy sem. meg kulturalodj ezen a teren is. sokan mondjak, h biologia ora, felvilagositas - meglepo, de hasznosak. ha nem eleg, arra itt ez az oldal. nem pedig azert, h megnyugtassunk "nem-e vagy terhes".

2010. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!