Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire általánosan bevett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire általánosan bevett védekezési módszer a megszakításos védekezés, mit tapasztaltok?

Figyelt kérdés

Én teljesen ledöbbentem mikor több ismerőssel beszéltem erről és náluk ez teljesen általános módszer akár párkapcsolatban, akár alkalmi partnernél...

Nem félnek, hogy teherbe esnek vagy nemi betegséget elkapnak? Tablettát egyik sem akar szedni mert káros, de az óvszerrel szerintük nem az igazi.



2020. ápr. 5. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Aki szerint kizárólag óvszerrel és tablettával lehet védekezni, azt nagyon szívesen visszaküldeném biológia órára.
2020. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vannak akik használják, de ha becsúszik a baba, nem kell csodálkozni
2020. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Évi 30 ezer abortusz van. Szerinted ezek tabletta meg óvszer mellett sikerülnek be?

Jó részük megszakítás következménye, meg vannak a még annál is hülyébbek, akik még azt se használják...

2020. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Baromság... attól még lehet terhes a nő, mert Józsi hamarabb kihúzta.
2020. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
5. éve védekezünk így a párommal és nem csúszott be a baba mert tudja kontrollálni a testét. Amiatt meg nem kell aggódni hogy meddők vagyunk, mert nekem is van peteérésem, és az ő spermium száma is teljesen rendben van (pár hónapja kérte a vizsgálatát neki). Szóval azoknál teljesen jól működik akik teljes mértékig oda tudnak erre figyelni és mindig időben kiveszik.
2020. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Rengetegen az ismerőseim közül így “védekeznek”. Én is próbáltam már párkapcsolatban, viszont személy szerint nem tartom túl biztonságosnak és azon túl egészségesnek sem feltétlen. Alapból elég rendszertelen a menstruációm, nem akarok még pluszban ezen idegeskedni folyton. 22/N
2020. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

# 5

Kíváncsi lennék az előváladékot hogyan kontrollálja. Remélem tudod, hogy attól is teherbe lehet esni.

2020. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

Mi is így védekezünk két éve, köszönjük szépen. Nem mondom, hogy kamaszoknak is ajánlanám, de így a húszas éveink vége felé nem esnénk pánikba, ha véletlen mégis becsúszna egy gyerek.


#7 Remélem, nem ringatod magad abba a tudatba, hogy a többi védekezési mód mellett nem lehet teherbe esni. Az egyetlen 100 %-os módszer az az, ha egyáltalán nem közösülsz. A legtöbb férfi előváladéka amúgy olyan kevés spermiumot tartalmaz, hogy az gyakorlatilag meddőséget jelent.

2020. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azok alkalmazzák inkább akiknél nem gond ha mégis becsúszik a gyerek.
2020. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

#5 ös lehet hogy külön külön termékenyek vagytok de összehozni egy gyereket nem csak ebből áll, úgy szoktak fogalmazni hogy jó eséllyel nem vagytok kompatibilesek, vagyis a gyerek amúgy is nehezen jönne össze kettőtöknek, de erre idővel majd te is rá jössz


Egyébként jobb ha senki nem ajánlgatja ezt a módszert azzal hogy de én nem estem teherbe pedig 5,6,7..stb éve így csináljuk, mert senkinek nem tudod garantálni hogy vele is így lesz, és ha az illető akinek ajánlod terhes lesz az első alkalommal? Gondolom a gyerek nevelésben már senki sem vállalna szerepet.


Kedves kérdező akikről te beszélsz azokat hivják felelőtleneknek, ők úgy tekintenek az abortusz, mint más a fogamzásgátló tablettára. Igazából az abortusszal és időről időre bevett esemény utánikkal jobban roncsolják a testüket mint egy sima fogamzásgátlóval, csak sajnos túlságosan is idióták ahhoz hogy ezt belássák. Remélem te rendesel védekezel, ugyanis senkinek sem kívánom azt ami akkor történik, mikor tényleg termékenyek vagytok és rögtön becsúszik egy gyerek akit nem akartok

2020. ápr. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!