Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az a problémám:2 nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a problémám:2 nappal később kezdtem el a fogamzásgátlót szedni (2éve szedem) szombat helyett hétfőn kezdtem el, de szombaton együtt voltunk a párommal. Mennyi az esélye h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A neten megnéztem a peteérésemet 31én lesz állítólag. Múltkor 6nappal kezdtem el a tablettát s nem volt semmi, pedig peteérésem volt talán a 14. napon. Kérem szíveskedjenek lenyugtatni hogy nem vagyok terhes! Terhes lehetek-e? Egy 18 éves kétségbe esett lány!
2010. júl. 26. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
fogamzásgátló mellett peteérést számolni??? fölösleges, mert az nagyon ritkán fordul elő... két nap késés esetén nem bíztonságos, bár 2 éves szedés mellett, lehet, hogy már annyira megzavarta a hormonjaidat, h már ha abba hagynád se lenne egyből az első hónapban peteérésed... de egy teszt többet fog mutatni pár nap múlva
2010. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már két éve szeded, tudhatnál annyit, hogy tabletta szedése alatt nincs peteérés. Pont az a lényege, hogy megakadályozza.

Ha később kezdted el, mint kellett volna, akkor lehet, hogy nem tudta megakadályozni ugyebár. De nem hiszem, hogy ebből gond lesz. Kicsi az esély rá. Aktus után két héttel cisálj tesztet!

2010. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első szemek a legrizikósabbak kihagyás szempontjából. Mindenképp mellé kellene védekeznetek ebben a hónapban, és majd csinálni egy tesztet, mert van esélye, hogy terhes legyél.

Peteérést számolni fogamzásgátló szedés mellett meg totál felesleges (tudod egyáltalán hogy működik a tabletta vagy csak ész nélkül szeded?)...

2010. júl. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!