Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a gond a Caya pesszar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond a Caya pesszariummal? -hormonmentes fogamzásgátlo (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sok jó véleményt olvastam róla, ezért meg is rendeltem a gellel együtt. Fel is helyeztem otthon gyakorolgattam, nem éreztem H bent lett volna így ahogy olvastam is akkor van rendesen behelyezve ha nem érzem. Viszont a párom érezte a szélét. Elég zavaró volt számára így nem is folytatta. Mitől lehet ez? Valami tanács? Lehet mert nem voltam annyira nedves? (A gél már ra volt kenve)
2020. ápr. 19. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

férfi vagyok.

Mi is ezt használjuk és en is érzem néha h ott van de egyáltalán nem zavaró. Te nem érzed de párod fogja néha.

Én biztosan nem hagynám abba emiatt a dolgokat, lehet neki érzékeny a makkja 🙂.

De érdemes a nőgyógyászoddal is konzultálni mert ha mondjuk előre hajló méhszájad van akkor máris nem olyan hatékony.

2020. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már beszéltem erről a a nőgyógyászommal mielőtt még megrendeltem volna. És mondta neki H úgy tudom h néhány no nem használhassa. Ő pedig azt mondta H ő ilyenről nem tudna.
2020. ápr. 20. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!