Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pár hete történt egy incidens...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete történt egy incidens ugyanis aktus végén vettük észre hogy kilyukadt a gumi azonnal nőgyógyászhoz fordultam és kaptam esemény utáni tablettát és be is vettem utána pár nappal meg is jött viszont most késik. Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

ha megjött, akkor nem

ha terhes lennél nem jött volna meg

2020. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Csak a hormonjaid kaptak egy kumva nagy pofont és most meg vannak keveredve.
2020. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes. Az esemény utáni olyan mint egy hormon-atombomba, de még mindig a kisebb rossz a nem kívánt terhességhez képest. Idő kell, hogy visszaálljon, van akinél 2-3 ciklus is eltelik mire visszarázódnak a dolgok, ilyenkor ez természetes.


Tipp: legközelebb csúcstámadás előtt a párod vegye ki egy pillanatra és nézze meg rendben van-e az óvszer.

2020. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a tabletta felboritja a hormonjaidat. Siman belefer, hogy kessen. Es ha tesztet is csinalsz, el is hiheted az eredmenyet.
2020. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!