Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hatott már? Ciklusom 8....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatott már? Ciklusom 8. napjan kezdtem szedni az első levél fogamzásgátlót 13 napig aztán tartottam egy 7 napos szünetet (orvosom javaslatára) amikor még is jött utána elkezdtem a második levéllel a menstruáció után.10 nap után már hat?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 21:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ milyen fogamzásgátló. Az orvosod nem mondott erről semmit? esetleg betegtájékoztató?

Egyébként 10. napon a legtöbb már hat, de nyilván attól függ, hogy mit szedsz.

2020. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jangeet szedek. Nem mondott semmit a tájékoztató meg nem ír semmi olyat amiből rajonnek.
2020. ápr. 29. 21:08
 3/16 A kérdező kommentje:
Meg úgy is hat ha az első levelet nem menstruáció első napján szedtem és nem is szedtem végig? Meg a második levelet is a 7 napos szünet után kezdtem.
2020. ápr. 29. 21:15
 4/16 anonim ***** válasza:

Mindegyik dobozban van egy papír, azt olvasd el. Benne van ez a két mondat:

Ha a Jangee filmtabletta szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban kiegészítő fogamzásgátló eljárást (például óvszert) is kell alkalmaznia.

Az első 7 nap után már véd akkor is, ha nem a mensi első napján kezdted szedni. Az is benne van, hogy a megvonásos vérzés alatt is véd.

Mi volt ?

2020. ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért tartatott az orvosod veled szünetet a levél kellős közepén??? Azért ez fontos információ lenne...
2020. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ciszta miatt mert ugye az miatt ki is maradt a menstruációm márciusban és ugye 8.nap kesesen kezdtem el szedni 13 napig és úgy lett meg a 21
2020. ápr. 29. 22:38
 7/16 A kérdező kommentje:

Mindkét oldalon petefészek cisztám van

A bal az már olyan méretben van hogy műteni fogják ha a gyógyszer nem viszi lentebb a jobb az meg kisebb

2020. ápr. 29. 22:40
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
Három levelet szedj be és az a tuti.Én másmilyet szedek de 10 nap után már védett
2020. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De akkor is tényleg véd ha nem menzesz első napján vagy közbe veszem be hanem utána?
2020. ápr. 29. 22:51
 10/16 A kérdező kommentje:
Meg azért ez csak a második levél igaz az elsőt nem szedtem végig de csak véd már
2020. ápr. 29. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!