Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Pharmatex hüvelytabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Pharmatex hüvelytabletta mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Utánanéztem, mivel hormonmentes ezért a szüleim ezt ajánlják. A Pharmatex oldalán azt írták, hogy a pearl-index átlagértéke szerint hatékony, 0.74-7. Viszont nem tudom mennyire merek benne bízni még tökéletes használat esetén is. Tehát fürdés után minimum 2 órának el kell telni, ki kell várni a 10 percet. Ezek viszont kellemetlen kritériumok. Van esetleg, aki ezt a módszert alkalmazza? A hátrányokról az oldalon nem beszélnek, tehát van neki esetleg egyéb hátránya?

2020. máj. 2. 19:35
 1/6 jdfGabrella ***** válasza:
Semmenyire
2020. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, olvasgattam, egyik orvos ajánlja, a másik nem, szóval vannak róla különböző vélemények. Esetleg valami más módszer (pl megszakítás, egyéb fogamzásgátlók) mellé kiegészítőnek jó lehet? Erről sajnos semmit nem találtam. Tapasztalatokat, tanácsokat is szívesen hallgatnék
2020. máj. 2. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem túl megbízható, úgy tudom. Van is olyan kifejezés, hogy Pharmatex bébi, ami a Pharmatex használatának ellenére fogant gyerekekre utal. Mondjuk ha nem élveznek beléd kisebb a kockázat is.


Szerintem a sima egyszerű, jól alkalmazott gumióvszernél nincs jobb hormonmentes megoldás. A barátnőmmel csak azt használunk 3 éve, egy év alatt elhasználunk legalább 120 darabot, nem is szoktunk óvatoskodni, megterheljük rendesen, de még egyikkel sem volt probléma. A sok hülye, akinek többször is kiszakad csak nem tudja használni. Rosszul használják vagy rossz méretet hordanak.

2020. máj. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, az óvszer valóban jó megoldás lenne, de a barátom néha lelankad tőle, vagy nem élvezi annyira :(
2020. máj. 3. 10:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy kicsi rá. Muszáj lesz megszoknia mert mindkettőtöknek ez lenne a legcélravezetőbb.


Még egy dolog jutott eszembe. Azon a napon amikor alacsony az esély a teherbeesésre használod ezt a pharmatex cuccot, plusz megszakítás. Így tudjátok csinálni óvszer nélkül és a veszély is kicsi.

2020. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Liz* ***** válasza:

A Pharmatexet én sem javaslom. Én a kúppal kísérletezgettem volna, de olyan fájdalmasan csípett, mart, hogy az aktusig el sem jutottunk. Azóta próbálkoztunk mégegyszer, akkor is ugyanez volt, úgyhogy sajnos kuka.

Én is rákerestem a Pharmatex babákra és tényleg meglepő, hogy amilyen alacsony Pearl-indexel reklámozzák, mégis hány baba lesz belőle .. :O úgyhogy szerintem jobb is, hogy nem tudtuk alkalmazni.

Egyébként szerintem is az óvszer a legegyszerűbb választás, de léteznek elég ígéretes pesszáriumok is (pl. Caya), szerintem megéri ránézni.:)

2020. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!