Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg ennyi kiszakadt gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi kiszakadt gumi van, vagy csak kamuznak, nehogy piszkálják őket a válaszolók?

Figyelt kérdés
A gyerekvállalás kategóriában minden nap van olyan kérdés, hogy "kiszakadt gumi"-ra hivatkozva aggódnak a terhesség miatt. Nem hinném, hogy ennyire rossz minőségűek a kotonok, 12 éve védekezek gumival, de még egyszer sem tapasztaltam kiszakadt példányt. Ettől független biztos van, de ennyiszer, hogy mindennaposan előforduljon?
2020. máj. 7. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha sz*rul hasznàlod kiszakad.

Az jól hasznàlt esetek 0.000001%-ban szakadnak ki. Több liter vizet bele lehet tölteni és nem szakad el.

2020. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A legnépszerűbb márkával kapcsolatban kb. minden ismerősömnek van negatív tapasztalata, nekem is elszakadt kétszer. A többi sosem.

Plusz, szerintem sokan nem tudják a méreteket sem. Még kamaszként én is megvettem a sima ilyen-olyan gumit, húdejó. Szorított, de gondoltam azért, hogy ne csússzon le. Aztán, a 2. csaj közölte, hogy szerinte nagyobb méret kéne és tényleg.

2020. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Első párkapcsolatomban a lány 16 én 17 voltam. Erdőben csináltuk állva hátulról, punciba. Jó minőségű volt az óvszer. Csupik voltunk. Pár perc döngetés után vettem észre hogy elszakadt. Le szedtük és mégjobban élveztük egymást. Természetesen leszartuk, hogy kiszakadt hiszen a patikába van esemény utáni tabletta. Volt még azóta pár élmény.... Nagy méretre veszek, de pl inkább a partnert választom meg alaposan. Nem szeretem az óvszereket. Sok vele a kellemetlenség.
2020. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Liz* ***** válasza:
100%
Szerintem sem az óvszerekkel van a probléma (habár ahogy a 2. válaszoló írja, a legnépszerűbb márkával kapcsolatban én is hallottam már pár rossz élményt..) hanem azzal, hogy nem tudják helyesen feltenni. Mi évekig védekeztünk óvszerrel sosem volt probléma, de szerintem sokan nem jutnak el addig, hogy megnézzék a tájékoztatót vagy utána nézzenek sajnos.
2020. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az óvszer marha ritkán szakad el. 13 éve élek nemi életet, mindössze kétszer fordult elő, hogy elszakadt, egyszer az én bénázásom miatt (zöldfülű voltam, na).

Szóval az ilyen kérdések 90%-a kamu és valójában felelőtlenül gumi nélkül cuccoltak, aztán hopp... beleélvezett a srác a punciba.

2020. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Párszor előfordult már hogy kiszakadt/lecsúszott (főleg fiatalkoromban), pont ezért ráálltam arra, hogy csúcstámadás előtt egy pillanatra kiveszem és megnézem ott figyel-e még a kis spermazsák a végén. Ha az megvan akkor minden okés, nem fog menet közben kiszakadni.
2020. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezekben az esetekben nem tudják helyesen használni vagy rossz méretet használnak. Én eddigi életemben csak óvszerrel védekeztem, nem szoktam őket kímélni, de még sosem szakadt ki egy sem.
2020. máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem kétszer szakadt ki eddig
2020. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Simán elszakad a jó minőségű Durex is, én egyszer a nagy izgalom hevében gyorsan akartam felhúzni, és jobban kinyújtottam, mint kellett volna a szájánál. Azonnal el is szakadt, pedig nem a körmömmel szúrtam bele, vagy ilyesmi. Simán el tudom képzelni, hogy intenzív dugásnál kiszakad.
2020. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!