Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges,hogy ez a beágyazódás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges,hogy ez a beágyazódás?

Figyelt kérdés
A parommal kb 3-4 nappal ezelott voltunk egyutt.A kondom nem szakadt ki,ellenoriztem miutan vegeztunk.Az viszont lehetseges,hogy a kondom masik oldalan,ott alul kifolyt belole egy kicsi...Nem tudom hogy ettol terhes lehetek e.Ma a wc papiron egy kis vert vettem eszre,a menzeszem multkor 29-e korul jott meg,most csak 16-a van.Ez miert van igy?

2020. máj. 16. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az óvszerből nem tud felül kifolyni, a péniszre ráfeszül, a spermazsákban marad. A peteérés okozhat pecsételést.
2020. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A vér egyébként még nem látszódik a tisztasági betéten,de egy olyan masfel babnyi meretu verfolt volt a wc papiron
2020. máj. 16. 11:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem,hogy alul.A penisz tovenel.
2020. máj. 16. 11:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Értem, amit mondasz, de az óvszer megfeszül a péniszen, a sperma pedig csak a húgycsőnyíláson távozik, így fizikai képtelenség kifolynia.
2020. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen felvette akkor nem folyik ki alul semmi, szorosan ráfeszül. Közbülső pecsételésed van, előfordul néha, de ez nem beágyazódási vérzés.
2020. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Beágyazódás???

A beágyazódás az több időt vesz igénybe,kb.dupla ennyi napnak kell hozzá eltelnie.

Tegyük fel,hogy kifolyt alul a gumi száján a cucc és mondjuk olyan lett a nemi szerved,de ettől sem eshettél teherbe.

Jól írja az első válaszoló,esélyes,hogy pont ovulációd volt akkor.

2020. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!