Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell- e kiegészítő védekezés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell- e kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés

Altforalle 3mg/0,02 mg fogamzásgátlót szedek lassan egy éve.

Ebből a levélből most járok az első sor végén, de sajnos csütörtökön elfelejtettem bevenni. (Ez az utolsó előtti szem az 1. sorból, szombaton kezdek mindig új sort, illetve ha vége a levélnek új levelet)


12 óránál kevesebbet késtem vele, mert 21:00-kor szoktam bevenni (+-10-15 perc)és 7:41-kor vettem be péntek reggel. Ugye az csak közel 11 óra. A péntekit este vettem be, a szokott időpontban.


Alkalmazzunk kiegészítő védekezést, ha a párommal szeretkezünk, vagy mivel csak 11 órával később vettem be, így nem szükséges? Ha igen, mikor szeretkezhetünk leghamarabb kiegészítés nélkül?



2020. máj. 17. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szükséges, ha nem telt el a 12 óra
2020. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem se kell, mert 12 órán belül volt, de hogy ne stresszeljetek, max. ne benned menjen el. A következő két hétben.
2020. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!