Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha április 20.án szexeltem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha április 20.án szexeltem (Belem ment, plusz fogamzasgatlot szedek) és 27.én megjött akkor ha terhes lennek 7 nappal kesobb mar nem jött volna meg ugye?

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 10:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha megjött, akkor nem lehetsz terhes
2020. máj. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De akkor az utan 1 hettel sem jött volna már meg?
2020. máj. 20. 10:17
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Dehát szedsz fogamzásgátlót és mentsrualsz is... komolyan miért szexel az ilyen? -.-

Igen,terhes vagy. Ikrekkel

2020. máj. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha nem szednél fogamzásgátlót is kicsi az esélye, hogy a várható menstruáció előtti 7 napban megfoganna egy gyerek. De fogamzásgátlót szedsz, ami blokkolja a peteérést, felfüggeszti a ciklusod, nincs minek megtermékenyülnie, így nem is értem a kérdést. Tökmindegy, mikor szexelsz és mikor élvez beléd, ha nincs peteérésed, akkor nem leszel terhes, pont.

Olvass utána kicsit a fogamzásgátló, meg úgy általában a női test működésének, mert ez így elég gáz, hogy ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal.

2020. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azert kerdeztem, mert Sokszor nem ugyan abban az idoben szedtem be hanem 2-3 oras kulonbsegekkel. Feltem csokken a hatasa
2020. máj. 20. 13:03
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha menstruálsz akkor nem vagy terhes. De vannak tegességi tesztek is, próbáld ki, ha bizonytalan vagy.
2020. máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha fogamzásgátlóra és mennstruálás után feltételezed, hogy terhes lehetsz e akkor tényleg tudj meg többet magadról ami a női testet illeti ezen a téren. Másfelől, fogamzásgátló folyamatos szedésével nem fogsz csak úgy gyermeket a világrahozni. Lehet, hogy elhúzódikdik menzeszed jövetele, de lényegében azzal nem fogsz tudni természetesen megtermékenyülni.


Ami meg azt illeti, ha fogamzásgátlóval tegyük fel folyamatosan beléd mennének a sexnél, az majdnem ugyan olyasmi, mint ha valaki alkohol függőség elleni tablettát borral nyelné le.

2020. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7 ez nem pont így működik. A fogamzásgátló olyan hormonokat visz be mesterségesen az ember testébe, amik a rendszeres szedés idejére felfüggesztik a peteérés folyamatát, mint olyat. Ha mégis valamilyen okból kifolyólag nagyon kivételes esetben (0,02% a hivatalos statisztika szerint) megtörténne a peteérés, utána a fogantatás ugyanúgy végbemehet, mintha nem szedne fogamzásgátlót, tehát simán megtermékenyül természetes úton. Sok baba van, aki így jött világra. És a "menzesz" jövetele meg nem fog elhúzódni, mert a fogamzásgátló szedése alatti vérzésnek semmi köze az egyébkénti ciklus alatt jelentkező vérzéshez, ez a szünet napjain jelentkező hormonmegvonás miatt létrejövő vérzés, ami a szünet napjain akkor is jelentkezne, ha amúgy megtörtént a fogantatás, mert hirtelen arra a hét napra nem kapod a szokásos hormonadagod (kvázi mesterséges vetélést idézve elő).

És minthogy így működik, megfelelő szedés mellett semmi jelentősége, hogy ki hova élvez és hova nem. Ilyen szempontból olyan, mintha egy serdületlen lány élne nemi életet. Illetve minthogy az ember úgy általában sem egy atomóra, 2-3 órás eltérés a tabletta szedésében nem okoz problémát, a hormonjaid sem másodpercre pontosan szoktak működni, szóval emiatt nem aggódnék. Ajánlott ugyanabban a napszakban bevenni, de ha egyszer-egyszer délelőtt helyett este veszed be, akkor sem történik semmi baj.


De azt tényleg ajánlom, hogy olvass utána a női test működésének és a hormonális fogamzásgátlás mikéntjének, mert nagyon butaságot kérdeztél valójában és az indoklásod is rendkívül tudatlan. Általános iskolai tananyag, oké, hogy akkoriban nem érdekelt, de azért mégis. Nehogy már. Az internet világában annyira egyszerű tényeknek utánanézni, szégyen lenne nem kihasználni ezt a lehetőséget.

2020. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezt nem ertem, tehat ha terhes lennék IS megjonne, mert a 7 napos szunet nem egyenlo az igazi ciklussal? Tehat gyakorlatilag nem tudhatom?
2020. máj. 22. 07:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért az éreznéd hogy valami nincs rendben, mellesleg biztos nem vagy terhes, belém párom folyamat belém élvez tabletta mellett és képzeld, nem vagyok terhes
2020. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!