Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aktus végén lecsúszott gumi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus végén lecsúszott gumi, utána pedig Pharmatex hüvelykúppal magy az esély arra, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés

Baratnommel szexeltunk es az utolso poz vegen mikor kihuztam akkor nem volt rajtam a gumi, tobbszor is leneztem, azelott rajtam volt, az utolso 4-5 lokesnel csuszhatott le.


El NEM elveztem, sem a gumiba sem amugy, viszont baratnomben maradt a gumi, amit aztan sikerult kiszedni es mentunk Pharmatex huvelykupert es ra 30 perccel mar “bevette”.


Kerdesem az, hogy igy emelett nagy az esely arra, hogy terhes legyen?



2020. máj. 21. 00:48
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Minimális. S jól jártatok el - pózváltásnál és különösen "csúcstámadás" előtt mindig ellenőrizd hogy megvan-e még az óvszer, nem csúszott-e le, nem szakadt-e ki (azt látod a végéről, hogy ott van-e még a kis spermazsák).
2020. máj. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Lényegi szempont lenne, hogy a barátnőd a ciklusának melyik részében járt. Ezt illene neki is meg neked is mindig tudnod, mert bármikor előfordulhat egy ilyen.
2020. máj. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy körülbelül jovohet hetvegen fog megjonni szoval valahol a kozepén lehet a ciklusának, tehat nagyobb az eselye, hogy terhes legyen nem? (Egy app amiben koveti azt irta, hogy 12 napig van meg arra nagyobb eselye hogy teherbe essen)
2020. máj. 21. 08:09
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Valamit rosszul néztek. Nincs 12 kiemelten termékeny nap, kivéve, ha nagyon csúszkál neki és azért számolja úgy. Az előző mensijének az első napjától számold ki, hogy hanyadik napon voltatok együtt, aztán kérdezd meg tőle az átlagos ciklus hosszát. Ez alapján tudok kb.-ra mondani valamit.
2020. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Neeem, úgy értettem, csak nem volt ékezet, hogy azon a napon volt még 12 napja a következő mensiig.
2020. máj. 21. 18:32
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem mentél el belül, akkor kicsinek tartom az esélyét, de a 16. nap necces. Ha 28 napostól hosszabb ciklusai szoktak lenni, akkor még veszélyesebb.
2020. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább esemény utáni tabletta kellett volna, mint Pharmatex. Ami sperma bejut a mehszajon, azt a Pharmatex már tuti nem öli meg. Egyébként előváladéktól is teherbe lehet esni, ha a ciklus közepén jár a barátnőd. Ezt mi itt nem fogjuk tudni megmondani nektek. Ha még időben vagytok és nagyon féltek, inkább menjetek el 72 órás tabletta receptért.
2020. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A 72 órás tabletta az nem olyan bekapkodós, gumicukor téma, jobb lenne elkerülni, ha lehet.
2020. máj. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem arra gondoltam, hogy kapkodja, mint a cukorkát. De a nemkívánt terhességnél és az abortusznál jobb.
2020. máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, csak azért írtam, mert a sok fiatal, tapasztalatlan olvasó hajlamos azt hinni, hogy ha itt sokat szerepel ez a megoldás, akkor ez a hétköznapi standard.
2020. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!