Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20 at irt fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20 at irt fel a nőgyógyász de nem kuldott kivizsgalasra elotte. Nekem mar van egy 12 eves gyermekem. Szult anyaknak is hatasos lehet? Honnan tudhatom hogy nem megfelelő és honnan azt hogy bevalt a gyogyszer?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne, ha ezeket a kérdéseket egy szakorvosnak tennéd fel. Nem hinném, hogy ez a megfelelő hely az informálódásra.
2020. máj. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hatásos lehet. Viszont ha nem küldött el kivizsgálásra az nagyon nagy felelőtlenség. Én a helyedben nem szedném be, hanem keresnék egy normális orvost aki elvégzi a vizsgálatokat, mert több bajt is okozhat. Ha nem megfelelő gyógyszert szedsz akkor csomó mellékhatása lehet.
2020. máj. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem is menj orvoshoz, de ezúttl kérj külön kivizsgálást
2020. máj. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen mellekhatasok lehetnek? Koszi az eddigi valaszokat!
2020. máj. 26. 10:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyebkent a szervezetem jelzi valahogy ha egy gyogyszer nem jo nekem? Mindenkepp keresek valaki mast csak erdekelne addig is.
2020. máj. 26. 10:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom megvoltak neki a korábbi leleteid - ha mást nem a gyerekvállaláshoz kapcsolódóan, illetve kikérdezett (pl. fordult-e elő már a családban trombózis). Ettől még jobb lett volna ha elküld laborba.

Igen, hatásos, hatni fog (a vizsgálat nem ezért kell). Szedd végig az első levelet és utána hajrá, egészségetekre :) Ha mellékhatásokat tapasztalsz akkor menj vissza másik készítményért.

2020. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm utolsó, a lenyegre törő választ!! Megnyugtattal!! :)
2020. máj. 26. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!