Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges így teherbe esni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges így teherbe esni?

Figyelt kérdés
Leszögezném, hogy a kérdés 100%-ban elméleti, nem rólam, sem másról nem szól, csak kíváncsiságból kérdezem! Szóval, ha esetleg egy lány még nem menstruál, és úgy szexel, akkor egyértelmű, hogy nem lehet terhes. De mi van akkor, ha pont akkor történik meg az első ovuláció, tehát megérik a petesejt, de erről ő nem tud, és úgy szeretkezik? Ebben az esetben van esély arra, hogy teherbe esik? Tudom, hogy erre nagyon-nagyon kicsi az esély, de előfordulhat ilyen? Remélem érthetően fogalmaztam. Még egyszer mondom, a kérdés csupán elméleti!

2020. máj. 27. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván igen, művel ág első menzesz megelogi az első ovu. Szóval bizony lehet terhes egy lány úgy, hogy előtte még sosem menstrualt.
2020. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
*Védekezés nélkül, bocsánat, ezt elfelejtettem hozzátenni, anélkül elég értelmetlen a kérdés...
2020. máj. 27. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom.. Autocorrect. Tehát nyilvan lehet, mert az első menzeszt megelőzi az első ovuláció.
2020. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezért kérdeztem, mert úgy elgondolkoztatott ez a dolog
2020. máj. 27. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen van rá esély, de ennyire fiatal lánynak azért még nem kellene szexelnie.
2020. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, mondtam, hogy a kérdés elméleti. Szűz vagyok még, és már menstruálok is egy ideje, NEM rólam van szó, és nem is a környezetemben valakiről.
2020. máj. 27. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!