Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kizáró ok a pasiknál ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok a pasiknál ha kapcsolatban/házasságban csak óvszerrel vagyok hajlandó védekezni és nem akarok sosem fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
Nektek mi a tapasztalatotok? Nekem ismerősi körben sokaknak tette tönkre az egészségét a tabletta, én nem szeretnék úgy járni. Viszont azt is mondták, hogy a pasiknak ez nagyon nem fog bejönni hosszabb távon...

2020. máj. 30. 15:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
73%

Ha tényleg szeret a pasi, akkor nem lesz gond belőle.

Tény, hogy a gumiban valamivel kevésbé érezni a partnert, de nem annyira rossz mint 1-2 ember beállítja.

2020. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
42%
Nekem személy szerint kizáró ok lenne.
2020. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

#2

Miért lenne kizáró ok? Csak érdekelne az álláspontod :)

2020. máj. 30. 15:25
 4/34 anonim ***** válasza:
76%
Mert gumival szeretkezni kevésbé intim élmény.
2020. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
80%

Nalap alap.

Ha nem tetszik a pasinak akkor lapat. Majd lesz akinek rendben lesz.

Ui: nem szedhetek semmilyen hormonalis cuccot.

2020. máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 mikeXxX ***** válasza:
35%

Nekem nem tetszene a dolog!

Egyrészt idő előtt is ki lehet venni másrészt 1000 másféle megoldás is létezik nem csak a tabi! A gumi sem halálos dolog na de hogy mindig csak azt venni biztos hogy nem. 40f

2020. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
26%

Kizáró ok lenne.

Nehogy már ne bízzunk ennyire egymásban.

2020. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 StevenUp ***** válasza:
85%

Ez alap.

Egy nő se szedjen miattam Gyógyszert. Lehet hogy a gumi kényelmetlen, de kényelmetlenebb az orvosnál ülni felirni valami eseményutánit, vagy a szereomemet nyugtatni egy abortusz klinikán, vagy összeszedni valami random betegséget akár véletlenül is...


Vagy még rosszabb mikor a semmire vállalunk gyereket mert úgy sikerült és a gyerek tartja össze a kapcsolatot és ezzel teszem tönkre három ember életét...


Köszi nem, inkább gumi és kevesebb probléma

2020. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
19%
ilyen pasit nem fogsz talalni
2020. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
8%

Inkább legyen akkor 10 gyerekünk.


Nem tudom pontosan, hogy a nők egyharmada, vagy háromnegyede (stb) az, aki kapcsolatban szed fogamzásgátlót, de elég sok tapasztalatom van már ezzel hogy tudjam mennyivel jobb gumi nélkül.


Létezik olyan bomba jó top csaj, akinek lehet elnézném ezt, de olyan csaj meg sosem akarna összejönni velem, szóval ez a dolog megint csak elméleti.

2020. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!