Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit ajánlotok helyi fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok helyi fogamzásgátlónak óvszer mellé?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Július elején megyek egy hetes sátorozós, teljesen kötetlen táborba (népzenei közösség). A barátommal fogunk együtt aludni egész héten, de akkor lesz a naptár szerinti termékeny időszakom. Mivel nagy buli szokott lenni minden este, ezért attól félek, hogy alkohol hatása alatt nem figyelünk oda eléggé, és baj lesz. Extrasafe durex óvszer mellé mit ajánlotok helyi fogamzásgátlónak? Nőgyógyász korábban már írt fel fogamzásgátlót nekem, de még nem kezdtem el szedni. Plusz, az alkohol úgy tudom gyengíti a hatását is. Esetleg spermicid, vagy méhszájsapka, pesszárium lenne megfelelő óvszer mellé?

2020. máj. 30. 21:28
 1/5 anonim válasza:
78%

Ha az óvszerre nem biztos hogy oda fogtok figyelni, akkor másra igen?

Ha már felírta a doki a tablettát, kezdd el szedni, az a legbiztosabb. Antibiotikum gyengíti a hatását.

2020. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Az alkohol nem gyengíti a fog. gátlót, csak ha annyit iszol, hogy kihányod. Az antibiotikumra gondoltál. De nem értem, mire nem figyeltek oda? Az óvszer felhűzás nem egy agysebészet
2020. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mehet popsiba ha szereted vagy ha még nem próbáltad most itt az alkalom.
2020. máj. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából csak mindig túl szoktam parázni ezt a védekezés dolgot, ezért félek. A gyógyszert majd elkezdem. Jó tudni hogy nem hat rá az alkohol, én eddig rosszul tudtam. Köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 31. 11:34
 5/5 anonim válasza:
Az óvszer elegendő lesz. én, mikor elkezdtem szedni a tablettát, az elsőt teljesen végig szedtem, utána hagytuk el az óvszert (azaz 3 hónap) után, elvileg az első levél után is már hat, de én szerettem volna biztosra menni
2020. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!