Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem hajlando felesben fizetni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hajlando felesben fizetni a fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés
7200 ft a 3 havi adag, felesben kellene fizetnunk de addig azt mondta nincs penze en meg bevettem de kiderult hogy van neki csak erre sajnalja mert ugyvan vele ugyis lesz szex ha nem szedem vedekezes nelkul. Mostmar felesben szeretnem venni, de felek hogy szetmegyunk/megcsal ha nem szedem a tabit es nem lesz szex. (Gumit nem hajlando felhuzni)
2020. máj. 31. 19:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Minden masra szorakozasra tud kolteni, de hiaba szolok aztmondja nincs penze...
2020. máj. 31. 19:14
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez a közös dolgotok, és ha azt a 3600 forintot (ami havira lebontva csak 1200!!!) is sajnálja, akkor szerintem ne félj hogy elhagy, neked kellene az ilyen pasit elhagyni... Sőt a te tested, szóval nem is kellene fogamzásgátlót szedned ha nem akarsz, a te döntésed
2020. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem kicsit vagy buta. Konkrétan csak a zsepijének használ
2020. máj. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos egyet ertek a ketto felettem szoloval. Hagyod h kihasznalja a tested es o meg elvezi h megteheti. Jezus
2020. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Félsz hogy szetmentek és megcsal? Hát tényleg elég borzalmas lenne elveszteni egy ilyen soher, tiszteletlen, felelőtlen embert..
2020. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnál rád havi 1200 forintot, nem érdekelné hogy a fogamzásgátló miatt milyen mellékhatásoktól szenvednél, ami nem elég, a legdurvább, hogy telibe lesz=#$@rná ha a védekezés nélküli szextől becsúszna a gyerek.

Neked ez kell? Miért kell ez? Miért nem szakítasz? Mikor fogsz? Ha majd megcsal? Vagy majd akkor is te kérsz bocsánatot? LEGYEN MÁR ÖNBECSÜLÉSED, DOBD KI!

2020. máj. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

Most komoly? Ebből csinálsz ügyet? Mi ez a felesbe kell fizetnünk dolog?


Nálam ilyen nem volt. Mindig én fizetem a tabimat. A barátom sem kér tőlem pénzt, ha gyógyszertárba megy venni magának gyógyszert.


De ha emiatt szakít veled a pasid, akk elég gyökeret fogtál ki. Minek vagy vele?

L

2020. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Úgy látom szereted magad lealacsonyítani és kapcarongynak használtatni... dobd ki a pitsába az önző pötst! S nem, nem azért mert nem száll be felesbe, hanem mert hazudik neked, becsap és szimpla élő szexbabának néz nem többnek.
2020. jún. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
69%

Azt mondjuk nem értem, hogy miért használja ki a testét? Gondolom a nő is élvezi a szexet. Ha nem, akkor meg tenyleg nem kell szexelni.

Hagyd abba a gyógyszert, használjatok gumit és azt vegye meg ő.

Amikor gyógyszert szedtem, én amúgy magamnak fizettem. Havi 2400 Ft, én biztos nem kérnék hozzá segítséget.

Viszont mikor gumit használtunk, abba én nem adtam bele. Furán is éreztem volna magam, ha azt mondja a barátom, hogy legközelebb adjak én is pénzt rá.

2020. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a helyedben lennék, biztosan elgondolkodnék arrol, hogy megfelelő ember van-e melletted. Ez a te dolgod, de tényleg gondold át, hogy ez a kapcsolat neked jó-e, mert lefogadom, hogy más problémáitok os vannak bőven.
2020. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!