Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pattanasos hát gyógyszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzseni5555 kérdése:

Pattanasos hát gyógyszer?

Figyelt kérdés
Irritalo viszkető soksok pattanas a hatamon milyen gyogyszer valhat be ellene?

2020. máj. 31. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg hatásos lehet rá a fogamzásgátló is - ha hormonális változások miatt áll fent a probléma. Konzultálj a nőgyógyászoddal, ha lelkiismeretes akkor fog csináltatni labort és utána javasol valamilyen készítményt.

Amúgy is "kénytelen" leszel elmenni hozzá, mert fogamzásgátlót csak szakorvos írhat fel (utána már a háziorvosod is felírja, de magától nem fog neked egyből készítményt javasolni csak szakorvosi vélemény után).

2020. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kisgöncöl ***** válasza:

Fogamzásgátlótól nekem elmúlt.

Nagyon pattanásos volt a homlokom, nagyon ronda volt.

Kiderült, hogy PCOS okozza a pattanásokat, persze más panaszom is volt mellette.

De a fogamzásgátlótól sokkal jobb lett.

2020. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a baj, ha hormonális betegség okozza, akkor miután abbahagyod a szedését még nagyobb lesz a baj, mert a fogamzásgátló nem gyógyítja meg, csak elfedi. Én inkább egy jó bőrgyógyászt javaslok, aki elküld vérvételre is, hogy kiderüljön, mi okozza. Esetleg allergia (glutén, tej) is okozhat ilyet. Sokkal jobban jársz, ha inkább kivizsgáltatod.
2020. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kisgöncöl ***** válasza:

Utolso elotti hozzaszolo vagyok es az utolso valaszolonak igaza van.

Nekem a pattanasokat a PCOS okozta, fogamzasgatlot szedek ra, de nem gyogyitja, csak elfedi sajnos.

2020. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!