Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt az óvszer, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt az óvszer, de rögtön észrevettük és nem ment még el. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Párommal többször is voltak már balesetek szex közben, és nagyjából két hónappal ez előtt esemény utáni tablettát vettem, biztos ami biztos alapon. Na most aktus közben kiszakadt a gumi, de rögtön észrevettük és még maximum csak előváladék lehetett benne. Mennyi esélyem lehet a teherbeesésre? Szükséges lenne esemény utáni? Félek, hogy nem tenne jót a szervezetemnek bár eddig semmiféle bajom nem származott belőle. Nagyon nem kéne egy esetleges baba.

2020. jún. 2. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az elovaladektol is lehetsz terhes. En inkabb elmennék 72 orasert, de neked kell megitelned. :)
2020. jún. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kamu a kérdés. Volt is már majdnem szó szerint, meg hülyeség is.
2020. jún. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A ciklusod melyik napján történt?
2020. jún. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Troll
2020. jún. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A ciklusom 19. napján.
2020. jún. 3. 10:11
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Vegyél be sztem esemény utánit, emelt bioszos vagyok, az előváladékban is lehet sperma, inkább ne kockáztass, az esemény utánit meg erre találták ki, barátnőm is vett már be.
2020. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja, az előváladék már tartalmazhat hímivarsejteket, attól is teherbe eshetsz. Vegyél be esemény utáni tablettát, 72 órán belül még elkerülhető a nem kívánt terhesség.
2020. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!