Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » HÍZOK a fogamzásgátlótól!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HÍZOK a fogamzásgátlótól!?

Figyelt kérdés

Diane 35 lett felírva, kicsit több, mint 1,5 hónapja szedem, eddig nem volt ilyen jellegű problémám, most kezdtem csak észrevenni.


Mindig is nagyon lapos, kockahasam volt. Az utóbbi időben kezdtem csak észrevenni, hogy habár a mérleg nem mutat többet, sőt volt, mikor 2-3 kilóval a rendes súlyom alatt voltam, mégis egy kisebb háj réteg van a hasamon. Ezelőtt bármit, bármennyit összezabáltam és meg sem látszott, most viszont nagyon figyelek az étkezésre, olyannyira, hogy szinte csak zöldségeket eszek és az utóbbi pár napban már koplaltatom magam, MÉGSEM MEGY LE A HASAM. Mikor ezt írom, már 7 órája nem ettem semmit, csak vizet iszogatok.


Semmiféle más változás nem volt az életemben, napirendemben, csak a tabletta szedése, nem látok más okot a hízásra.


Féltem a súlyom, a hasam és abszolút tehetetlennek érzem magam, hisz minden próbálkozásom hiába.


Még szedjem, hátha megszokja a szervezetem vagy váltsak másra vagy egyáltalán ne szedjek semmilyen fogamzásgátlót? Adjatok tanácsot!



2020. jún. 4. 03:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jajj, nem tudom hogy sikerült ebbe a kategóriába raknom, ezt nézzétek el.
2020. jún. 4. 03:07
 2/12 anonim válasza:
100%
Én is híztam a fogamzásgátlótól (másik fajtától), sajnos a hormonok ilyen hatással vannak, plusz nekem a libidóm is csökkent tőle. Ezek miatt, plusz azért, mert édesanyám trombózist kapott tőle (azóta volt még egy, hajlamos lett rá tőle, első alkalommal tüdőembólia volt, majdnem meghalt...), soha többet nem vagyok hajlandó szedni ilyet...
2020. jún. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Azért hízol, mert lehet vizesedsz kicsit a tablettától. A diane 35 -ről mondjuk olvastam sok rosszat. Pl.

[link]


Ha nincs kifejezett oka, h. ezt kaptad pl.pattanásos bőr, lehet váltanék alacsonyabb hormon tartalmúra.

2020. jún. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De, pattanások miatt kaptam és azokon sem segített egy fikarcnyit. Tervben volt ismét úgyis a doki, csak nagyon megijedtem.
2020. jún. 4. 05:36
 5/12 anonim ***** válasza:

Közvetve a tavlettàtóp.

Megváltozik a hormonösszetételed.

Nekem anno 12 éve azzal asz instrukcióval írták fel, hogy “vegyes diéta tartandó”

2020. jún. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Anno nekem is problémás bőrre írták fel. Én vizesedtem tőle, fél év után elhagytam, viszont segített a pattanásaimon. Ennek 16 éve, azóta se jött elő a problémás bőr.
2020. jún. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
A diane35 egy nagyon elavult fogamzásgátló. Váltsd le!
2020. jún. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Csak hogy lássátok miről beszélek:


teljesen ugyanígy nézett ki a hasam a tabi előtt:

[link]


és most pedig ilyesmi:

[link]

ez a kép nem teljesen pontos, a derekam sokkal vékonyabb, egy picit azért kisebb a hasam és tudom, hogy annyira nem vészes, de nekem ez nagy ügy

2020. jún. 4. 07:42
 9/12 anonim válasza:
100%

Jó akkor váltsd le, kész!

Szedj Yasminellet pl. Én már vagy 13 éve szedem, szültem 2 gyereket és még mindig lapos a hasam ( mondjuk edzek is)

2020. jún. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, azért a második sem rossz 👍

Amúgy válts másik gyógyszerre...

2020. jún. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!