Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Roxanelle tabletta szedése?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roxanelle tabletta szedése? Többi lent⬇️

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap írattam fel Roxanelle fog.tablettát és mondta az orvos hogy a kövi vérzés első napján kezdjem el szedni. Viszont én nagyon türelmetlen vagyok a mensim pedig nagyon rendszertelen (hónapokat hagy ki)...

Szóval az lenne a kérdésem hogyha nem várom meg a mensit hanem előtte kezdem el szedni lehet bajom? Mióta az eszemet tudom mindig rendszertelen volt és nem szeretnék 2 hónapot ülni a recepten..

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 6. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképp várd ki, mert utána úgy fog beállni, én is számolgattam és ahhoz, hogy pont abban a 7 napos szünetben jöjjön meg a mensi ahhoz muszáj kivárni, mert utána meg be fog majd állni rendesen. A lényeg, hogy várd ki! Én most 2 hónapot vártam a barátommal. 1 hónap a mensi miatt, 1 hónap meg mire hatni fog. Ki lehet bírni.
2020. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!