Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ciklus közepén abbahagytam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciklus közepén abbahagytam a gyógyszer szedését most amikor kellene nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Utazás, otthon hagyott gyógyszer miatt abbahagytam a tabletta szedését, kb. 7 szem lett volna még hátra. 3 nappal később volt egy nagyon kevés, rövid ideig tartó barnázásom. Ekkor jött volna meg? Azóta sem szedtem gyógyszert. A menstruációs naptáram szerint elsején kellett volna megjönnie. Biztosan bezavart a gyógyszer de én azt hittem, hogy most azért meg fog jönni. Vagy a kevés barnázást a szervezetem menstruációként gondolta és onnantól számoljak a következőig?

A terhesség lehetőségétől is félek, hogy valahogy mégis teherbe eshettem tabletta mellett.. Utazásom előtt lefeküdtünk a párommal.

És lassan 1 hete fáj a hasam.

Szerintetek most mi a helyzet? Meg fog jönni vagy ebben a hónapban már ne várjam?



2020. jún. 6. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha utoljára akkor voltál együtt kiegészítő védekezés nélkül a pároddal, amikor még szedted, akkor kb biztos, hogy nem vagy terhes.


A hormonháztartásod felborult, nem igazán lehet kiszámítani, mikor jön meg a menzeszed legközelebb (ritkán, de előfordul, hogy hónapokig nem jön meg rendesen), de arra készülj fel, hogy erősebb görcsökkel járhat, mint máskor. Jó esetben egy-két ciklus alatt helyreáll.

2020. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!