Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet valami baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ketsegbe vagyok esve! Segito valaszokat kernek.

Par eve szedek fogamzasgatlot, voltunk kirandulni es elfelejtettem elvinni. Csutortok ota nem szedem es voltunk egyutt :( uGye nem lehetek terhes?

Kedden mult el a mensim es 28asok a ciklusaim bogyoval. Kerlek segitsetek


2020. jún. 28. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
De igen, simán lehetsz. Milyen gyógyszert szedsz és mikor vetted be abból a levélből az elsőt ?
2020. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Deciora

Meg mindig nem tudtam bevenni csutortok ota :( holnap tudom

2020. jún. 28. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:
De az elsőt mikor vetted be a levélből ? Az is számít. De ez amúgy nagyon egészségtelen. Többet ilyet ne csinálj és szerintem kérj maris időpontot orvoshoz! Illetve ha nem akarod megtartani szedheted tovább a gyógyszert, viszont ha megtartanád ne folytasd most szerintem addig ameg biztosan meg nem tudod terhes vagy-e
2020. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg nem kezdtem az uj levelet!! most a megvonasos verzes ota nem szedtem
2020. jún. 28. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:
De miért szexeltetek akkor, ha nem tudtad bevenni a gyógyszert? Megéri az idegeskedés és egy esetleges abortusz?
2020. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mikor teszteljek? Ha nem jön meg? Remelem nem leszek terhes!!
2020. júl. 3. 09:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szedted miért hagytad hogy belédlője?
2020. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!