Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire megbízható a Pharmate...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízható a Pharmatex fogamzásgátlásra? Milyen hasonló termékek vannak? (Tabletta, kúp, kapszula)

Figyelt kérdés

Most olvastam itt gyakori kérdéseken véleményeket és tapasztalatokat és eléggé megosztó. Ha valaki teherbe esett, az azért mert a termék nem megbízható vagy mert nem jól alkalmazta. Egyáltalán hogyan lehet őket rosszul alkalmazni.

Természetesen amit a weboldalon olvastam az mind pozitív, de az a reklám része szóval összességében mennyire ajánlanátok?

Már egy ideje megszakítással “védekezünk“, nem történt semmi de jó lenne váltani valami biztonságosabbra.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2020. jún. 30. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem krem bevalt
2020. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
kúpot alkalmaztunk két évig, nem volt semmi gond
2020. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

A megszakítás nem védekezés, hanem hazárdjéték - szerencsétek volt hogy eddig megúsztátok. Viszont addig jár a korsó a kútra...

Önmagában a Pharmatex nem teljesen kielégítő, kombináljátok mással pl. pesszáriummal.

Tabletta megfelelő alkalmazása = rendesen felszívódik (nincs hasmenés, hányás, nem szedsz közben a felszívódást blokkoló más készítményt stb.), előírás szerűen szeded (nagyjából ugyanakkor, nem felejted el bevenni, nem hagysz ki szemet stb.).

2020. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Én nem merném használni.valakiknek évekig nem lesz vele baba, valakiknek becsúszik pár alkalom után.

Esetleg megszakítással kombinálva talán, de abban sem bíznék.

De nézd meg a pearl-indexét, nekem az alapján nem tűnik biztonságosnak

2020. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Vannak ún. pharmatex babák :) ez komoly, a nőgyógyászom mondta. Ezek a termékek önmagukban nem alkalmasak fogamzásgátlásra. Nagyon bizonytalan a működésük.
2020. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Habár ilyenkor nagyon elgondolkodom hogy hogyan merik egyáltalán pénzért árulni az ilyen dolgokat ha nem biztonságos...
2020. júl. 1. 09:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A pharmatex babak a nem megfelelo hasznalat miatt lettek
2020. júl. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha továbbra is megszakításosan védekeztek, akkor az spermiciddel kombinálva azért már nem olyan rossz módszer.
2020. júl. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!