Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma együtt voltam a barátommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma együtt voltam a barátommal, és nem védekeztünk. Lehet okom félni?

Figyelt kérdés

De kihuzta, csak nem biztos benne hogy idoben, de a hasamra ment el, és ott a nemiszervem környékére nem ment. Lenne okom félni?

2 éve igy csináljuk már így.

Negativ hozzászolásokat legyszíves hagyjátok, segitséget kérek csak.



2020. júl. 2. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Miért kéne félned? Nem olyan szörnyű az anyaság.

Nyilván azért csináljátok így, mert előbb-utóbb kisbabát szeretnétek, és nem baj, ha most becsúszik egy.

Ne aggódj, a világ legjobb dolga szülőnek lenni! <3

2020. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Na pontosan így lettem nem kívánt terhes.

A fele bent a fele kint. "Szerinte" nem ment be. Soha többet nem játszanék ezzel, azóta fogamzásgátlót szedek.

Azonnal hagyjátok ezt abba, mert, ha most nem, de valamikor biztosan az abortuszon kötsz ki!

2020. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Most irattam fel nemrég fogamzás gátlót és holnap a biztonság kedvéért megyek 72 órás tablettáért a nőgyógyászhoz.

Valaki esetleg megtudná momdani higy milyen mellékhatásokat észlelt utána, es meddig tartanak?

2020. júl. 2. 22:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 72 órás tabi után mikor megjött a mensim az annyira fájt, hogy haza kellett mennem suliból. Ezen kívül mást nem tapasztaltam, de egyén függő hogy ki hogyan reagál
2020. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogyha beveszem holnap dél körül akkor lehetséges hogy még aznap megjön?(11.én kéne megjonnie)
2020. júl. 3. 09:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mondom mindenkinek máshogy hat
2020. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2020. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
K+rva nagy mázli hogy 2 éven át nem lettél terhes hallod. De inkább szedj gyógyszert sztem
2020. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!