Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás tablettáról eltudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tablettáról eltudnátok mondani hogy milyen mellékhatások gyakoriak, és a legfontosabb hogy meddig tartanak?

Figyelt kérdés

Ma délután kiszakadt az óvszer így holnap megyek nőgyógyászhoz 72 órás tablettát feliratni. És holnap után pedig megyek strandra és rokonoknál alszok, lessz kisebb buli is. Érdekelne h9gy meddig tartanak az esetleges mellékhatások? Pl. a vérzés(milyen mennyiség és meddig?)

valamint az alhasi görcsök, és a rosszullét, émelygés.


Nagyon köszönöm mindenkinekna segítségét.



2020. júl. 2. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1x kellett bevennem hasonló okokból. Semmiféle tünetet nem okozott, és nem borított fel semmit.
2020. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak megijedtem mert irnak pár mellékhatást. És amigy árban mennyibe kerül körübelül, cska hogy tudjam mennyi penzt kéne vigyek.
2020. júl. 2. 23:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 ezer körül volt 2 éve.
2020. júl. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyénenként változó, de bármi megtörténhet. Azért nem fognak ügyeletre vinni, de benne van a pakliban, hogy kicsit erősebb görcsökkel hirtelen megjön a havid. Viszont ne foglalkozz ezzel, ama kényelmetlenség még mindig jobb, mintha becsúszna egy nem kívánt terhesség.
2020. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nyilván annál azért jobb. Mennyivel utána lenne elképzelhető hogy megjönne hirtelen? Beveszem holnap este, és akkor vasárnap reggelig megjöhetne?
2020. júl. 2. 23:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, akár 4-6 órán belül is megjöhet, de egyénfüggő. Van akinek nem jön meg. Ezt sajnos nem tudod előre kiszámítani.
2020. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

És ha ma délután történt a baleset, és esetleg kiváltom és holnapután késődélután veszem be az se gond nem(kb.55 órával utána) ?

Mert aztolvastam hogy ilyen utan ket nappal ugyan úgy hatásos.

Ja es hogy ilyen után lehet inni mert rokonomeknál szülinapi buli lesz, vagy inkább hagyjam ki az ivást?

2020. júl. 2. 23:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Minél korábban veszed be annál "hatásosabb" lesz. S fordítva minél később veszed be annál nagyobb a kockázat hogy nem hat megfelelően. Szóval ne centizd ki hogy hány óra. Amint kiváltottad azonnal vedd be! Olvasd el a betegtájékoztatót, ha nem lehet rá inni, akkor ne igyál! Mond azt a rokonoknak, hogy felfáztál és e miatt antibiotikumot kell szedned.
2020. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igazából ovuláció után vagyok 4 nappal, ami suerint kicsi penne az esélye, és nem is biztos hogy került belém sperma.

De inkább biztosra szeretnék menni.

2020. júl. 3. 00:25
 10/11 anonim válasza:
Én 10 órával utána vettem be miután megtörtént a “baleset” most 2 éves a fiam 🤣 valószínű hogy pont akkor ovulaltam mert az esemény utáni tabletta elvileg csak késlelteti az ovulaciot de ha létre jön a terhesseg akkor azt nem akadályozza meg. Egyébként én görcsöltem tőle 2 napig aztán 2 héttel pedig teszteltem mert barnás vérzésem volt de nem jött meg. Természetesen pozitív lett az eredmény
2020. júl. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!