Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha ment a hasam nem hat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ment a hasam nem hat a fogamzasgatlo mar?

Figyelt kérdés

Tudom hogy csak ha bevetelt koveto 3-4 oraban van hasmenes akkor nem tud hatni a tabletta.Nekem reggel volt 2-3 napig meg napkozben hasmenesem es a tabit mindig este veszem be.

Rendesen szedtem de tegnap ejjel bennem ment el a parom es felek hogy emiatt terhes leszek.

Volt hogy csak lagy volt a szekletem de volt amikor majdnem teljesen hig..felek hogy nem szivodott fel teljesen.

A level harmadik heteben vagyok..most fog majd elvileg megjonni par napon belul.

Szerintetek irassah esemeny utanit?Nem tudom mit csinaljak..



2020. júl. 13. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Ne írass esemény utánit, mert totálisan megbolondítja a hormonháztartásod és más lesz a hatása is. Valamennyi felszívódott a hatóanyagból a kérdés, hogy mennyi...

Ha ennyire párázol a dologtól akkor keresd fel a nőgyógyászod UHG-gal majd megnézni hol állsz a ciklusodban (van-e érett petesejt).

S tudom, hogy eső után köpönyeg, de ha bizonytalan vagy akkor idegeskedés helyett nem jobb lenne óvszert használni amikor megy a hasad? :o Ha egy tabi "szaladt át" rajtad az nem gond, de ha több akkor tényleg felelőtlen voltál.

2020. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hasznaltunk eloszor.De masodszorra mar nem sikerult..tudom hogy kellett volna mert most meg idegeskedek.

Egyebkent PCO-m van tehat amikor meg nem szedtem tabit akkor is fel evente egyszer jott meg.

Tudom hogy igy is lehet baj de talan igy kevesebb az esely ra,nem?

Meg 5 eve szedem a tabit, ezt a levelet normalisan beszedtem.

2020. júl. 13. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem leszel terhes nyugi PCO-val amúgy is nehezebb meg a gyógyszer sem ürül ki ilyen könnyen
2020. júl. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!