Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyobb óvszerre lehet szükségem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb óvszerre lehet szükségem?

Figyelt kérdés
Eddig az 56mm gumit is nehezen bírtam felhúzni a péniszemre, most pedig vásároltam egy 53mm gumit, ami pedig csak a makkom alá bírtam felhúzni utána pedig meg se mozdult. Eddig azt hittem, hogy én vagyok a béna, hogy másnak/néztem videókat/ másodpercek alatt fent van a gumi, nekem pedig félperc-egypercig is eltartott felhúzni az 56mm gumit és akkor is éreztem, hogy nem áll a legjobban. A péniszem kerülete 12-13 cm. Ezek az információk ismeretében érdemes lenne egy 56mm nagyobb óvszert kipróbálnom?

2020. júl. 16. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Akkor béna vagy, mert a vastagság nem indokolja.
2020. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem, valamit rosszul csinálsz. 13 cm kerület 4 cm-es szélességet jelent. Ez átlagos vagy kicsit az alatti méret. Vegyél pár zacskóval és otthon gyakorold a felhúzást.

A példádban írt esetnél, 99%, hogy fordítva próbáltad felvenni.

2020. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként én is arra gondoltam, hogy tuti fordítva próbálod.
2020. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Elég lesz az 56 mm-s, nem egyformák az óvszerek gyártó függvényében sem. Amelyik túl vékony azzal néha előfordul, hogy megakad, "alátekeredik". Egyszerűen próbálj ki egy másik márkát, mindenkinek más jön be. Ha túl nagyot veszel akkor fennáll a kockázata hogy "menet közben" lecsúzik.
2020. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem az 53mm megnéztem utána direkt hogy fordítva van és jól volt és így sem ment.
2020. júl. 16. 12:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a MySize 57miliméteresét, nekem ez bejött. Az 52-53mm fel sem jött, az 56os feljön, de az 57mm a legkényelmesebb.
2020. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

12:04


A 13 cm kerület azért valamivel nagyobb átmérőt jelent, mint 4 cm. Másrészt azt se tudom hogy honnét veszed, hogy ez átlagos vagy az alatti vastagság. Konkrétan még a saját bevalláson alapuló kutatások szerint is nagyobb az átlagnál, a doktor által végzett mérések átlagáról ne is beszéljünk.

2020. júl. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!