Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A kettő óvszer között mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kettő óvszer között mi a külömbség?

Figyelt kérdés

igazán nem akarok reklámot, de nem próbáltam még egyik óvszert sem és érdekelne a kettő gumi közötti külömbség, illetve hogy melyik nyújt izgalmasabb hatást?

Mind a kettő durex termék az egyik az INTENSE a másik pedig a MUTUAL PLEASURE nevet kapták.


Úgy tudom különleges felületűek, ez most ilyen bordázottságra utal, vagy valami extrább?

Illetve milyen vastag az anyaguk? Mennyire síkosítottak?



2020. júl. 29. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Alapból minden durex (és társai) annyira van sikosítva, hogy könnyen fel tudd helyezni és gond nélkül be tudj hatolni.


INTENSE: róla azt kell tudni, hogy a tövében van egy krém szerű dolog ami sex közben hűsítő érzést ad neked ezáltal nehezebben tudsz elmenni és más érzést is nyújt az óvszer használata melett. Azt nem tudom, hogy sima vagy érdes/bordázott a fala. Létezik INTENSE gél is amit rá kenhetsz a nemiszervedre ezáltal a nő is hűsítőbb érzést kap. Kipróbáltam már és arra jó, ha valami újdonsgra vágysz.


MUTUAL PLEASURE: Ez az érdes bordázott változat és igazából ennyi az egész extra benne.


Ezek közül szinte mindegyiknek ugyan olyan vastaga az anyagja, kivéve az EXTRA SAFE et ami a leg vastagabb és a FEEL THIN pedig a leg vékonyabb.


Ettől függetlenül minden gumi rugalmas erős gumiból van. Alig ha tudnak szétszakadni sex közben ha csak nincsenek már több éve lejárva és jól vannak felhelyezve.

2020. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!