Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Pharmatex mennyire megbízható?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Pharmatex mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Ti használjátok kiegészítő védekezés mellé? Az okés, hogy megszakítás mellé remek, de lehet vele fullba szexelni és tényleg véd?

2020. aug. 9. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használtam, de ha visszanézed itt a kérdéseket, nagyjából az összes kommentben azt írják hogy nem hatásos, max kiegészítőnek, de sok gyerek születik így
2020. aug. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak olyan meggyőző az oldaluk....és van aki azt írja, hogy évek óta használja és bevált.
2020. aug. 9. 09:53
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Tökéletesen bevált nekünk ,ilyenkor barátom nyugodtan belém élvezhet ,rengetegszer használtuk már és nincs panasz rá!
2020. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem megbízható önmagában.
2020. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Evekig hasznaltam beleelvezessel, nem lettem terhes
2020. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
En akkor hasznalnam, ha nem lenne nagy baj, ha becsuszik egy gyerek, de nincsen tapasztalatom vele.
2020. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a csajommal 3szor használtuk,és harmadszorra szépen teherbe is esett....
2020. aug. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És nem lehet hogy a nem szakszerű használat miatt? (Pl előtte utána nem lehet kimosni szappannal stb) Na mindegy is, köszönöm, akkor ezt inkább kihagyom. Mindenkinek ment a zöld.
2020. aug. 10. 09:41
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem mostunk ki semmit se elötte se utána,söt még csak durván se szexeltünk ha az esetleg befolyásolhatna valamit...megszakitásos fogamzás gátlás mellé ez max még egy plusz opció,de nem 100 százalékos sztem...
2020. aug. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!