Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » PCO mellett Pharmatex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PCO mellett Pharmatex?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemrég voltam nőgyógyásznál, ahol hüvelyi UH során kiderült, hogy mindkét petefészkemben elég sok policiszta található. Nem akartam fogamzásgátlót szedni, mert olvastam, hogy az csak elnyomja a tüneteket, nem javít rajta. Kaptam Premenset és Inofolicot.

Egyébként azt is olvastam, hogy a PCOsoknak nehezebb teherbe esni.

Na most a PCO mellett a megszakítás+Pharmatex mennyire bizonyul jónak? Természetesen beleélvezés nélkül. 20 perc pharmatex+megszakításból mekkora baj lehet? Nem fejvesztve gondoltam, csak az érzés miatt kipróbálásképp. Ugyanis eddig mindig rendesen védekeztünk óvszerrel.



2020. aug. 12. 00:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lehet belőle baj... az hogy nézed az órát (a 20 percnél megszólal az ébresztóóra és szólsz a párodnak stop?), s hogy streszeled rajta magad. Elveszitek ezzel a szexualitás, az erotika örömét.

A PCO nehezíti a teherbe esést, de a nőgyógyászodnak kell megmondania hogy mennyire gátolja (ő látta az UHG képet). Inkább pesszárium + Pharmatex kombinációt használjatok.

2020. aug. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!