Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az ultrahang így kimutatta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ultrahang így kimutatta volna ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval fogamzásgátlót szedtem 2 évig, utána egy vérvizsgálat miatt abbahagytam, hogy ne zavarjon be a vérvétel eredményébe. Miután abbahagytam a szedését normálisan megjött kb 4 hónapig. Viszont az utóbbi 5 hónapban furán jön meg. Meg szokott jönni, de van olyan hogy egy hónapban csak barnázás van, másik hónapban viszont nagyon erősen vérzek. Illetve késik 2 heteket. Most például már lassan három hete késik. Miután abbahagytam a gyógyszert, gumival rendszeresen vedekeztunk, de időközben szakítottunk. Voltam nőgyógyásznál is emiatt. Kézzel csinált vizsgálatot, illetve elküldött hüvelyi ultrahangra mivel a méhem az elmondása szerint kissé balra dől. Az ultrahangon a doki azt mondta minden rendben van velem szervileg. Szóval az ultrahangon látta volna az orvos ha van baba gondolom. Most már kezdek nagyon ideges lenni, hogy össze-vissza jön meg és majdnem mindig késik. Egyébként ha terhes lennék akkor az említett ultrahang idején már 3 hónapos lettem volna, azt gondolom már látták volna.

2020. aug. 22. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már látták volna nyugi
2020. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Látták volna ha terhes vagy. Valószínűleg a fogamzásgátló abbahagyása borította fel a ciklusaid.
2020. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

"Most például már lassan három hete késik."

"ultrahang idején már 3 hónapos lettem volna"

Akkor hogy lehetnél 3 hónapos? Matek érettségi van?

2020. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Nem most voltam az ultrahangon te nagyon okos... csak kiirtam a kérdést mert megint késik már egy ideje.
2020. aug. 22. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, akkor csak a tantárgyat rontottam el. Kimaradtak a biológia órák?
2020. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
21:33 Ajj hagyjal már a hülyeségeiddel. Egyértelmű hogy az ember ilyenkor beparázik. És hidd el voltak már olyan esetek, hogy több hónapos terhes volt valaki mire kiderült. Persze, hogy a menstruacio elmaradása jelezhet terhességet, de vannak olyan nők akiknek megvan a “menstruaciojuk” végig a terhességük alatt. Attól hogy az esetek többségében elmarad a vérzés, még ott van az a pár százalék akiknél nem. Menj kötekedni máshova. Szerintem nem én vagyok az egyetlen ember , akinek átfut ilyen az agyán. Olyan típus vagyok aki rástresszel a dolgokra.
2020. aug. 22. 21:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!