Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így már tuti nem vagyok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így már tuti nem vagyok az ugye?normalis valaszokat

Figyelt kérdés

Elszakadt az óvszer így escapella gyógyszert vettem be. Ra 4 napra megjott ez normális? Amikor a baleset történt akkor múlt el

Lehetek így terhes? Azt hallodtam hogy ez a gyógyszer hamarabb hozza meg


2020. szept. 17. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Ez így működött jól. Semmi baj nincs, nem leszel terhes.


Be se vettem volna menses utolsó napján, annyira minimális volt rá eleve az esély.

2020. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. szept. 17. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, az esemény utáninak nagyon magas a hatásfoka. Akkor nem hat ha túl későn veszik be, vagy a hatóanyag nem tud felszívódni, vagy olyan más készítményt szednek ami befolyásolja a hatását. Egy hormonatombomba. Pont ezért nem szabad csak végszükség esetén használni - totál odavág a hormonrendszerednek. Az elkövetkező hónapokban előfordulhat hogy rendszertelen lesz a ciklusod (hamarabb/később jön meg, köztes barnázások, kimarad 1-1 ciklus) ez sajnos gyakori mellékhatás.

Nem jó az esemény utáni ebből a szempontból de még mindig jobb mint az abortusz.

Tipp óvszer szakadás elkerülésére:

- csúcstámadás előtt kivenni egy pillanatra és megnézni rendben van-e a gumi (megvan-e még a kis spermazsák a végén);

- közben is ellenőrizni időnként, ha "menet közben" szakad akkor nem feltétlenül kell esemény utáni, elég a hüvelyzselé (épp ezért legyen mindig otthon).

2020. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenesetre a ciklus esedekessege utan egy terhessegi tesztet csinalnek, ha nem volnek nyugodt.
2020. szept. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!