Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van már velem??

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van már velem??

Figyelt kérdés
Gumival védekezünk, nem is szakadt ki. Elsején kellett volna megjonnie de nem jött. Ma voltak menzesz görcseim, meg is könnyebbültem, de azóta se jött meg!!! Hnap még megjöhet??? Vagy mi ez már???
2020. szept. 18. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kimarad. Vegyél tesztet, menj orvoshoz ha később se jön meg, lehet a stressz, lehet valami hormonális zavar. De mi honnan tudjuk???
2020. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most megjött a vérzés is. Remélem már nincs baj
2020. szept. 18. 20:11
 3/6 A kérdező kommentje:
De nagyon gyenge vérzés volt, már semmi nincsen. Tényleg nem értem mi van
2020. szept. 18. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:

A legpontosabb ciklussal is előfordul néha ilyen. Ha csak egyszer-egyszer, akkor nem feltétlenül jelez problémát.

Ha terhesség miatt aggódsz, vegyél tesztet. Ha ezután rendesen beáll a ciklusod, nem kell aggódni. Ha nem, akkor menj orvoshoz.

2020. szept. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet, hogy megnyugodj. Egyébként rengeteg minden befolyásolhatja. Próbáld meg, hogy nem görcsölsz rá. Nekem mindig megjött rendesen, ha sikerült lenyugodnom. Ha mégsem vagy terhes, (a teszt negativ) akkor ez egy ilyen hónap.
2020. szept. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már rendesen megvan :) "nem tudom miért szórakozott velem
2020. szept. 19. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!