Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett normális ez?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kezdtem el fogamzásgátlót szedni, ditinell-t szedek aminél ha jól értelmeztem nem kell szünetet tartani. A menstruációm eddig általában a 26.napon jött meg,és most a 26. napon volt is enyhe rózsaszín folyásom de utána csak barnás folyásom volt, de az is nagyon kis mennyiségben 1-2napig. Nem tudom, hogy ez normális e... Eleve nekem gyenge menstruációm volt de nem ennyire.

Azt hozzátenném, hogy a barátommal mindig védekeztünk óvszerrel, illetve egy tesztet is csináltunk tegnap és nem vagyok terhes.

Más is járt már így?



2020. szept. 19. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló elkezdése után pár hónappal még előfordul a barnás pecsételés teljesen normális, valamint a tabletta miatt a menstruáció színe és mennyisége is változhat.
2020. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális lehet, mert a gyógyszerrel felborítod a tested rendes működését, de azért ez a "ha jól értelmeztem" rendkívül baljós szókapcsolat ebben a témában, inkább kérdezz meg valami szakembert, ha a betegtájékoztatóval nem jutsz dűlőre.
2020. szept. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyes az a baja hogy jóval kevesebb lettt de ez teljesen normális.

Amúgy igen szünet nélkül kell szedni jól csinálod az utolsó 4 tabletta jelenti nálad a placebót ami azt jelenti hogy van 4 nap amin megjöhet a menstruációd. Általában kell 1-2 nap mire megjön miután elkezded a placebót és mivel 2 nap múlva megint a hormon jön teljesen normális ez a mennyiség.

2020. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!